Ціни на продукти продовжують повзти вгору. Продавці декількох бориспільських гастрономі" />

ВойтиРеклама на сайте

рецепти від читачів

ЦІНИ ПРОДОВЖУЮТЬ НАСТУП

Новости в Борисполе

Ціни на продукти продовжують повзти вгору. Продавці декількох бориспільських гастрономів розказали кореспонденту «Вістей», що ледь не кожного дня щось дорожчає, не набагато, – на якихось 20-30 копійок, що начебто непомітно для покупця. Помітно зросла ціна на м’ясоконсервну продукцію Чайкинського комбінату Чернігівської області. Вона відразу підскочила на 2,5 гривні.
А як у масштабах країни? Згідно з останнім повідомленням Держкомстату, продукти харчування та безалкогольні напої за вересень подорожчали на 4,4 проценти. Найбільше стрибнули ціни на яйця – у півтора раза. На 17 відсотків подорожчали овочі, серед яких одноосібним лідером є капуста. Вона тепер обходиться покупцям на 33 проценти дорожче. Картопля – на 22 проценти. Тваринні жири та м’ясомолочна продукція – на 9 процентів. Соціальне зло — алкоголь і тютюн — стало дорожчим відповідно на 5,5 та 9,6 процента.
Проте не все так погано в нашому домі. Деякі товари на початок жовтня подешевшали. Серед них – санаторні путівки, бензин та автомобілі аж… на 0,3 відсотка.
А що чекає нас у найближчому майбутньому? В Асоціації виробників м’яса та м’ясопродуктів «Укрм’ясо» заявляють, що ковбаса може подорожчати вдвічі.
Зараз варена ковбаса коштує в середньому 55 гривень, а сирокопчена — 90-120 гривень. Тобто якщо вірити виробникам, то вже на кінець жовтня за «варенку» доведеться віддавати 100 гривень, а за сирокопчену — мінімум 200.
З хлібопродуктів за останні дні у бориспільських магазинах звичайний батон подорожчав на 30 копійок.
І знову статистика: якщо у Київській області у червні середньомісячна зарплата становила 2414 гривень, то на середину вересня вона вже була 2370 гривень. Держкомстат днями зафіксував 2,9 відсотка зростання споживчих цін за минулий місяць. Якщо так піде й далі, то до кінця року за свої 100 гривень можна буде купити продуктів стільки, як рік тому за 70-80.

Володимир БІЛКЕЙ
Фото автора

джерело: ВІСТІ

Оцени новость →
Просмотров: 561
Рейтинг: 0.0/0

Комментарии

avatar
0
1 Спам
Покращення життя вже сьогодні !
Азаров и кровосиси заботятся о народе !
Спасибо тем, кто проголосовал за Януковоща на выборах... (((
avatar

Новости по теме

Новости партнеров