ВойтиРеклама на сайте

рецепти від читачів

Ціни на хлаб підскочать до 1 гривні

Общество

Ціни на хлаб підскочать до 1 гривні Ціни на хліб в Україні мають причини для зростання, і це зростання може скласти близько 20%, тобто майже гривня на буханці, вважає президент Української аграрної конфедерації Леонід Козаченко 

«Якщо скорелліровать по вартості пшениці, то ціна має зрости приблизно на 20%. Ми знаємо, яка частка вартості зерна у структурі собівартості хліба. Якщо врахувати це і зростання інших складових: газ, електроенергія, то все разом дає саме таку цифру », - цитує його Gazeta.ua.

За словами фахівця, за останні 8 місяців в світі ціни на зерно також значно зросли. Вони досягли максимуму за останні десять років. Це обумовлено тим, що є великий дефіцит цієї продукції в світі. З іншого боку, постійно зростають витрати на виробництво в сільському господарстві, додав Козаченко.

Нагадаємо, раніше і прем'єр-міністр, і аграрний міністр запевняли, що найближчим часом зростання цін на борошно і хлібобулочні вироби не буде, оскільки в Україні є великі запаси пшениці з минулого рекордного за врожайністю року.

хлаб, гивні, підскочать, ціни
Оцени новость →
Просмотров: 610
Рейтинг: 5.0/2

Комментарии

avatar

Новости по теме

Новости партнеров