ВойтиРеклама на сайте

рецепти від читачів

Чупакабра повертається!

Новости в Борисполе

Нещодавно телевізійні та газетні репортажі з різних регіонів України про вибрики дивовижного, майже містичного звіра чупакабру викликали у більшості яготинців лише скептичні посмішки. Мовляв, чергова вигадка журналістів, більше нічого. Ніякого вампіра не існує!

Та раптом, як грім з ясного неба, місто Яготин приголомшила чутка про появу якоїсь невідомої тварини. У мікрорайоні Підварки декілька днів тому було роздерто собаку. Одночасно з цим випадком родина Зеленських (теж на Підварках) виявила у своєму дворі на снігу величезні сліди звіра, які не можуть належати ні собаці, ні вовку, швидше ведмедеві. Сліди продовгувасті, як у людини, спереду видно неприродно довгі пазурі. Стало зрозумілим, чому декілька ночей підряд так перелякано гавкав їхній собака, закритий у вольєрі. Сліди звіра обриваються біля самого вольєра. Якби не ця перешкода, можливо, собаку теж знайшли б убитим.

В цей же час на вулиці 1 Травня (неподалік від школи №3) зустріч собаки з Чупакаброю закінчилася трагічно. Сім’я Курило вранці знайшла на подвір’ї закривавлене тіло свого пса з роздертою шиєю. Залізний ланцюг, яким його було прив’язано до будки, розірвано навпіл. На снігу виднілися великі сліди тварини. Тієї ночі їхня дочка почула гавкіт собаки і виглянула у вікно. Від побаченого вжахнулася: по двору бігав величезний звір, якого важко було роздивитися в темряві. Звичайно, вона не наважилася вийти з хати, хоча й боялася за собаку. Правоохоронці відповіли, що це не в їхній компетенції, порадили поставити до відома службу з надзвичайних ситуацій.

Через тиждень на цій же вулиці було роздерто ще одного собаку, а в господі родини Пінчуків якась потвора задушила близько двадцяти кролів. Господарі розповідають, що застали неподалік від мертвих кролів величезного звіра з могутніми лапами, схожого на вовка або вівчарку, який ховався за повіткою. Люди побоялися його зачіпати, і він утік. Якщо то був вовк або собака, то чому він не роздер кролів, а тільки подушив? Знайшли собаку з розірваною горлянкою і на Родаківщині.

Хтозна, який висновок незабаром зроблять науковці і кого оголосять монстром, що тероризує Україну: звичайного вовка, чорнобильського мутанта чи химерний витвір засекречених лабораторій. Відомо одне: на всякий випадок нам усім потрібно бути насторожі, убезпечувати свої родини, ховати домашніх тварин у надійних укриттях і, головне, не панікувати. Адже цей звір такий же, як інші хижі тварини, скажімо, вовки, лисиці та куниці, які споконвіку шкодять людині, але з якими все-таки можна боротися. Може, й до чупакабри ми колись також звикнемо, особливо якщо мисливець-щасливчик вполює або впіймає хоч одного з них, і ми нарешті зблизька роздивимося, що воно за «чудо-юдо»?

Оцени новость →
Просмотров: 851
Рейтинг: 5.0/1

Комментарии

avatar

Новости по теме

Новости партнеров