ВойтиРеклама на сайте

рецепти від читачів

Чому Янукович боїться коментувати кризу на Кіпрі

Общество

Чому Янукович боїться коментувати кризу на Кіпрі Чому українська влада боїться коментувати фінансові події на Кіпрі? Та тільки тому, що жоден простий український громадянин грошей там не тримає. Не тримає не тому, що не хоче, а просто тому, що їх у нього немає. Ось що нещодавно сказав Янукович в одному інтерв'ю, що «його син багато і наполегливо трудиться, у нього хороша команда, тому він так дуже швидко і нечувано розбагатів». Тобто, говорячи простою і доступною мовою, «поцупив» наші з вами грошики. Тепер то нам з вами стає зрозуміло, що в даній ситуації і захищати привселюдно нікого... 

Ну невже треба заявляти про те, що мовляв (тут не гріх поплутати морфологію з синтаксисом) поверніть мою синочку награбоване непосильною працею. На такий крок, та ще й напередодні прийдешніх виборів, ні Янукович , ні його «яничари» не зважаться з політичних міркувань. І ось ще чому, та тому що у нас вже не залишилося золотовалютних запасів. Тут звичайно ж допоміг з ними «розправитися» ще один «сімейний» друг, як його звати? - АРБУЗОВ ! Немає у нас можливості запропонувати Кіпру якусь допомогу. Нам би хто тепер самим допоміг. А до чого це, та до того, що, наприклад, у сусідній Росії керівники так тужились від обурення, що напевно аж грижу надули. Можуть собі це дозволити, у них величезні золотовалютні запаси, і вони можуть пропонувати Кіпру якусь допомогу. А у відповідь можуть критикувати, висувати ультиматуми.

Плюс у росіян величезні політичні амбіції. Наша ж країна має гостру фінансову кризу, 2013 рік у нас дуже сильно обтяжений поверненнями зобов'язань. Нам не до того. «Януковичі» зайняті не благополуччям своєї країни, а набиттю власної кишені. Більш того, у Партії Януковича є наміри ввести закон про оподаткування гривневих депозитів у розмірі 25%, при цьому планується також заборонити валютні депозити.

криза, Янукович, коментувати, Кіпрі, боїться, Чому
Оцени новость →
Просмотров: 919
Рейтинг: 5.0/1

Комментарии

avatar

Новости по теме

Новости партнеров