У Борисполі все частіше говорять про «місто європейської якості». Але ж хі" />

ВойтиРеклама на сайте

рецепти від читачів

Чи збудують автостанцію до Євро-2012?

Новости в Борисполе

У Борисполі все частіше говорять про «місто європейської якості». Але ж хіба може місто претендувати на статус європейського, коли у ньому немає навіть звичайної автостанції міжміського сполучення. Тобто вона нібито і є, але більше нагадує автобусну зупинку або генделик. Тут зупиняються маршрутки, які їдуть до Переяслава, а також автобуси на Донецьк, Дніпропетровськ, Харків, Запоріжжя, Черкаси, Миколаїв і навіть на Бєлгород (Росія). До речі, мешканці Бориспільщини мають можливість придбати у касі попереднього продажу квитки на будь-який напрямок. Проте на «автостанції» немає елементарних зручностей: туалету, залу очікування, камери схову… Не кажучи вже про європейський рівень комфорту. Через відсутність туалету і цивілізованих умов праці потерпають і працівники.
Як вдалося з’ясувати, приміщення «автостанції» належить Бориспільській міській раді, а працівники підпорядковані ДП «Київпассервіс». То невже пристоличне місто завжди було бідніше, аніж віддалені райцентри, що не спромоглося побудувати пристойний автовокзал?
Від водіїв автобусів та пасажирів можна почути обурення, що Бориспіль чи не єдине місто в Україні, яке немає автостанції.
Окрім того, все частіше йде мова про підготовку до Євро-2012. Будуються готелі, прокладаються дороги, проводяться ремонти… Хтось зауважить: до чого тут Бориспіль. Але ж саме через наше місто вболівальники з різних країн світу будуть їхати до Донецька на новозбудований стадіон європейського рівня. Цікаво, як пояснить водій іноземному громадянинові, що на автостанції у Борисполі, де розташований аеропорт міжнародного значення, немає не те що кімнати відпочинку, а звичайного туалету?!

Фото автора

Лариса Громадська

джерело: ВІСТІ

Оцени новость →
Просмотров: 546
Рейтинг: 0.0/0

Комментарии

avatar

Новости по теме

Новости партнеров