ВойтиРеклама на сайте

рецепти від читачів

Через байдужість людей загинула дитина

Криминал в Борисполе

Через байдужість людей загинула дитина Цей трагічний випадок стався одного листопадового дня в Яготині в мікрорайоні птахофабрики. 11-річний Богдан Р. грався з футбольним м’ячем на подвір’ї гуртожитку, в якому жив з мамою та вітчимом, і раптом зник. Було це о 16.00. Почалися пошуки. До них долучилися стривожені мешканці навколишніх будинків. О 21.00, не знайшовши сина, батьки звернулися до міліції.

Приблизний напрямок, у якому пішов хлопчик, ближче до півночі встановила слідчо-оперативна група, якій допомагав інспектор-кінолог зі службовим собакою. Незважаючи на зусилля і старання, пошуки не дали результатів.

Тільки близько восьмої ранку наступного дня неподалік будинків на вулицях Ветеранів та Леонтовича виявили відкритий підземний резервуар глибиною 2 метри. Він був наповнений водою, на поверхні якої плавав футбольний м’яч.

Після того, як бійці пожежно-рятувальної служби відкачали воду з резервуару, підняли з дна мертвого хлопчика.

Вражає байдужість місцевих жителів, які бачили небезпечну пастку і чомусь ніхто не потурбувався, щоб закрити резервуар. Всі ніби звикли і змирилися, бо той загрозливий отвір зяє вже більше ніж десяток років.

Нині встановлюється суб’єкт господарювання, якому належить вказаний резервуар, для визначення ступеня відповідальності.

Віктор БРАТЧИК

Источник: http://i-visti.com

утопився, птахофабрика, Яготин, дитина
Оцени новость →
Просмотров: 707
Рейтинг: 5.0/1

Комментарии

avatar

Новости по теме

Новости партнеров