ВойтиРеклама на сайте

рецепти від читачів

Чемпіонат Києва з пляжного футболу. Бориспіль - Ювіто

Новости спорта

Чемпіонат Києва з пляжного футболу. Бориспіль - Ювіто У четвер відбувся останній матч групового етапу Чемпіонату Києва з пляжного футболу.

«Бориспіль» як і попередні матчі, почали активно, намагаючись відразу захопити ініціативу в матчі. Але перший небезпечний момент був на рахунку «Ювіто». І все ж стартова активність «Борисполя» не залишилася не поміченою. На 7 хвилині Сморж відкрив рахунок в матчі. «Ювіто» мали чудову нагоду зрівняти рахунок, але воротар виніс круглого з лінії воріт. А через 6 хвилин «Ювіто» зрівняли рахунок. Слободян красивим ударом у дев'ятку вразив ворота «Борисполя». До кінця тайму хід гри вже контролювали гравці «Ювіто».

Вже на 1 хвилині другого тайму «Ювіто» вийшли вперед. Після забитого гола «Ювіто» продовжили створювати моменти біля воріт «Борисполя» і в одній з атак Євген Жук красивим ударом через себе збільшив перевагу своєї команди. У «Борисполя» повністю розладналася гра попереду. До перерви «Бориспіль» догравав без небезпечних моментів.

Третій тайм «Бориспіль» почав активно, але більшість атак закінчувалися нічим через те, що гравці зловживали індивідуальними діями. В середині тайму одна з атак все ж увінчалася успіхом. Сизон встиг на добивання і скоротив відставання своєї команди. А через хвилину рахунок і зовсім став рівним. За дві хвилини до кінця тайму свою майстерність продемонстрував воротар «Ювіто», витягнувши м'яч з під поперечини. А за 30 секунд до кінця «Ювіто» вийшли вперед. Щоб зрівняти рахунок у «Борисполя» банально не вистачило часу.

Бориспіль - Ювіто - 3:4
Голи: Сморж (7), Сизон (30), Торожук (31) - Слободян (11), Корнейка (16), Жук Е. (21), Жук, Д. (36).

Бориспіль: Заїка, Сизон, Стайков Т., Стайков О., Ткалич Торожук, Сморж.
Ювіто: Сабадаж, Журба, Мукшименко, Опара, Гладун, Євдокимов, Жук, Д., Жук Е., Слободян, Корнейка.Бориспіль, чемпіонат Києва, новини, Ювіто, пляжний футбол
Оцени новость →
Просмотров: 629
Рейтинг: 5.0/1

Комментарии

avatar

Новости по теме

Новости партнеров