ВойтиРеклама на сайте

рецепти від читачів

Центр Борисполя 55 років тому

Новости в Борисполе

На чорно-білому фото, зробленому 55 років тому, — центральна частина теперішньої вулиці Київський Шлях. Яке саме місце — нас орієнтує сучасне фото.

На історичному знімку ліворуч — дерев’яний меблевий магазин, далі пішли дрібніші. По центру вдалині біліє приміщення аптеки. З правого краю видніється дах щойно збудованого ресторану «Альта». На його місці нині — сучасний ресторанний комплекс. Внизу справа, за жінкою з велосипедом, видніється парканчик, за яким поворот на вулицю Старокиївську (тепер Ватутіна). Як бачимо, електричне освітлення в центрі Борисполя було майже відсутнє, як і зелені насадження вздовж вулиці.

Цікаво звернути увагу на те, яким громадським транспортом користувалися в той час бориспільці. Це автобус «ЗІС-155», який випускався московським автозаводом 1949-57 років. У ньому налічувалося 28 сидячих місць. Маршрут пролягав од розвилки (де поворот на Переяслав) і до теперішнього 35-го кілометру. Квитки були різної ціни залежно від кількості зупинок, що проїхав пасажир: три, шість і дев’ять копійок.

Бориспіль
Оцени новость →
Просмотров: 589
Рейтинг: 5.0/1

Комментарии

avatar

Новости по теме

Новости партнеров