ВойтиРеклама на сайте

рецепти від читачів

Це була тільки перша маївка у Борисполі

Новости в Борисполе

Біля озера на Гульківці навесні бориспільці наводили лад у три прийоми. Спочатку вийшли на прибирання самі жителі сусідніх вулиць, потім суботник організував депутат міської ради на тому окрузі Юрій Локайчук, а за тиждень після того на берегах озера прибирав сміття молодіжний парламент. Тільки після перших двох суботників було вивезено більше 50 мішків сміття!

Після того, як народ відгуляв на травневі свята, кореспондент знову побувала на озері. Буйна зелень уже встигла прикрасити береги, але вона не в змозі сховати пластикових пляшок, які плавають біля краю води. Про те, що на березі були і культурні відпочивальники, свідчать мішки зі сміттям, акуратно зібраним після маївки. Але вже за сусіднім кущем верболозу картина відкрилася зовсім інша: сміття так і залишилося лежати на місці, де перед тим відпочивала компанія. І той міні-смітник виявився далеко не єдиним. Не дуже втішало і сміття, зібране у мішки. Щоб вивезти мішки після суботника, довелося неодноразово звертатися до комунальників. Якщо сміття не вивозити регулярно, то навряд чи після наступної маївки відпочивальники захочуть морочити голову і складати його хоча б у мішки. Адже ті мішки також не прикрашають берег.

Ми можемо організовувати скільки завгодно суботників, голосно звітувати про їх проведення, та якщо не буде розроблено механізмів регулярного вивезення сміття від наших озер, ми продовжуватимемо створювати собі проблеми протягом усього літнього сезону. А під час місячника благоустрою ті проблеми будемо дружно долати і звітувати про площу прибраних територій.

Чи зуміє міська влада навести тут лад? Ще не пізно, адже це була ще тільки перша маївка!

суботник, Бориспіль, озеро, свято, маївка, прибирання
Оцени новость →
Просмотров: 612
Рейтинг: 5.0/1

Комментарии

avatar
0
1 Спам
Вот. А вот это толковая и хорошая статья - автор предлагает разработать процедуру охраны прибрежно-защитных полос водоёмов города. Инициатива правильная, отличная, но к сожалению на мой взгляд, утопическая. Не тот ещё у нашего руководства уровень мышления. Митинг и показательный субботник - совсем другое дело...
avatar

Новости по теме

Новости партнеров