ВойтиРеклама на сайте

рецепти від читачів

У столиці пройде урбан-фестиваль I Love Kiev

События в Борисполе

У столиці пройде урбан-фестиваль I Love Kiev Відкриття I Love Kiev відбудеться в суботу, 9 червня. В цей день на сцені фестивалю виступлять головні музичні групи, свої колекції покажуть молоді українські дизайнери, відкриє роботу маркет вінтажних і дизайнерських речей, відбудуться кілька виставок. Вночі після концерту відбудеться афтерпаті фестивалю.

Починаючи з 10 червня фестиваль I Love Kiev перетворюється в арт-кластер, який увійде в культурну програму Києва в рамках Євро-2012. Тут, протягом 20 днів, кияни та гості міста зможуть відвідати художні виставки, придбати дизайнерські речі на маркеті і подивитися трансляцію футбольних матчів на величезному екрані. Щодня з 10 по 31 червня на території проходитимуть воркшопи, виставки, концерти, кінопокази і fashion- shows.

За 3 роки існування I Love Kiev з травневого уїк-енду переріс в культовий open-air фестиваль з обширною культурною програмою. Саме на ILoveKiev з'явилися такі дизайнери та стилісти як Саша Глибіна, Костя Омеля, Антон Белінський, Маша Рева, Надя Шаповал та інші імена, надалі стали одними з головних дійових осіб модної індустрії країни.

У різні роки хедлайнерами фестивалю були самі авангардні музичні групи - Рoni Hoax, Mujuice, Curry & Coco, Fujiya & Miyagi, Masomenos. Саме I Love Kiev відкрив таких музикантів як Fleischesmarkt, Blacklazer, Volosy Ptitz, Dead Boys Girlfriend, Me & My Brother, Candidate Twist, Invisible iLand.

новини, заходи, Євро-2012
Оцени новость →
Просмотров: 539
Рейтинг: 5.0/1

Комментарии

avatar

Новости по теме

Новости партнеров