ВойтиРеклама на сайте

рецепти від читачів

Було ваше — стало наше

Происшествия

Було ваше — стало наше Таким егоїстичним девізом керуються у своєму житті люди, які зазіхають на чуже. Останнім часом у Яготині трапилося кілька випадків у різноманітній злодійській інтерпретації.

Вночі вирушив на обмірковану справу житель с. Сулимівка, гр. В., обравши об’єктом свого доходу ТОВ «Українське борошно». Розбивши скло у вікні, він заліз у кабінет начальника, де дуже добре орієнтувався і в темряві. Адже колись працював у цьому товаристві. Швидко гроші зі столу перекочували до кишені нічного гостя. Однак скористатися добутим не вдалося — завадили правоохоронці, які по гарячих слідах вийшли на зловмисника.

Ще раз виїжджали правоохоронці до цього села з приводу іншого інциденту. Чаркувалися за столом приятелі. Один з них, гр. М., прибув із Яготина, а додому захотів повернутися на чужому авто. Скориставшись тим, що його співпляшник перебрав оковитої, гість заволодів ключами від його машини і подався спокійненько у Яготин.

Працівникам міліції довелося немало попрацювати, аби виявити місце проживання гр. М., адже і потерпілий його не знав. Транспорт повернуто власникові.

Два яготинські молодики, гр. Г. і гр. Р., змовилися піти на «полювання» до складу ВАТ «БМУ-10», розташованого на вулиці Згурівській. Найближчої ночі вирушили здійснювати свій злодійський намір. Поверталися задоволені успіхом — вдалося викрасти з КамАЗа паливну систему, яка коштує аж 10 тис. грн.

За всіма цими фактами порушено кримінальні справи. Проводиться розслідування.

За матеріалами Яготинського РВ ГУ МВС України в Київській області

Оцени новость →
Просмотров: 1013
Рейтинг: 5.0/1

Комментарии

avatar

Новости по теме

Новости партнеров