Вулиця Котляревського знаходиться майже в центрі міста, тому" />
ВойтиРеклама на сайте

рецепти від читачів

Будуються тротуари

Новости в БорисполеВулиця Котляревського знаходиться майже в центрі міста, тому рух на ній дуже інтенсивний. А от від тротуарів давно вже залишилася сама назва.
З минулого тижня рух на цій вулиці довелося обмежити. Але це саме той випадок, коли водіїв таке обмеження не дратувало. Адже по правій стороні вулиці, починаючи від розвилки з вулицею Гоголя, почали прокладати новий тротуар. Роботи виконуються силами Бориспільського комунального підприємства ЖРЕУ.
У перспективі тротуар має простягнутися аж до вулиці Польової — на 1 кілометр 152 метри, але на першому етапі буде зроблено 650 метрів тротуару. Коштуватиме цей відрізок 299 тисяч гривень.
У Бориспільській міській раді «Вістям» повідомили, що поки що це всі кошти, призначені на ремонт доріг та тротуарів. Але на одній із найближчих сесій міської ради переглядатиметься бюджет Борисполя, і будуть додатково виділені кошти на ремонт кількох відрізків тротуару вздовж Київського Шляху. Уже навіть виготовлено для цього проектно-кошторисну документацію. Зокрема, ремонтуватиметься ділянка від вулиці Глібова і до РАЦСу, а також тротуар на протилежному боці.
Звичайно, місто сьогодні не може собі дозволити профінансувати такі великі об’єми ремонту вулиць, як це було у 2009 році, але все одно роботи виконуються. І втішно бачити, як з кожним роком омолоджується і розквітає наш Бориспіль.

Ірина Голуб

джерело: ВІСТІ

Оцени новость →
Просмотров: 488
Рейтинг: 0.0/0

Комментарии

avatar

Новости по теме

Новости партнеров