Станом на середу, 30 березня, перемога була за перевізниками.

ВойтиРеклама на сайте

рецепти від читачів

Боротьба за вартість проїзду на Київ продовжується

Новости в Борисполе

Станом на середу, 30 березня, перемога була за перевізниками.
Після того, як 21 березня у Борисполі підскочила ціна за проїзд до столиці на маршрутах 316 та 317, помітно побільшало «попутників» на Київському Шляху вздовж «Урожайного». А ось черги до маршруток навпаки зменшилися, але не дуже – хто їздив, той і далі, обурюючись, продовжує їздити. А ось їздити електричкою до столиці на роботу чи навчання незручно.
Нагадаю, що протистояння між перевізниками та місцевою владою, яка свого часу заявила, що не дозволить підняти вартість проїзду на Київ без надання керівництву міста і області для ознайомлення обґрунтованого пояснення необхідності це робити, триває не один тиждень. Незважаючи на запевнення місцевої влади, 21 березня перевізники таки підняли ціни на проїзд.
Доречно зазначити, що наступного дня після того, як проїзд на Київ подорожчав, 22 березня, на засіданні сесії міської ради жоден із народних обранців серед низки важливих для міста питань про факт подорожчання проїзду до столиці не згадав. Воно і зрозуміло, адже більшість депутатів маршрутками до Києва не добираються.
На початку цього протистояння між міською та обласною владами була усна домовленість «йти до перемоги разом», відстоюючи доступні ціни за проїзд до Києва. Але, певно, «влада змінилася» — один із чиновників Київської обласної державної адміністрації «поміняв шапку» і 16 березня таємно погодив ті ціни за проїзд, яких вимагали перевізники — відповідно 7 та 8 грн!
Реакцією на це стало не тільки обурення бориспільців, а й конкретні дії міської та районної влади (адже до Києва їздять і мешканці району) — нещодавно із цим питанням вони спільно звернулися до Антимонопольного комітету, яким було видано розпорядження про проведення службового розслідування. За такої ситуації шанс, що Антимонопольний комітет накладе на перевізників штраф і змусить знизити ціни до попереднього рівня, є, але у нашій країні можливо все…

Юлія ЛИСИЦЯ

джерело: Вісті

Оцени новость →
Просмотров: 686
Рейтинг: 0.0/0

Комментарии

avatar

Новости по теме

Новости партнеров