ВойтиРеклама на сайте

рецепти від читачів

«Бориспільську марку» отримали найкращі

Новости в Борисполе

«Бориспільську марку» отримали найкращі Уже традиційно приміщення культурно-розважального комплексу «Бархат» стає центром презентації кращих досягнень міста Борисполя. Цього разу «Бархат» приймав щорічний конкурс якості продукції, товарів, робіт та послуг «Бориспільська марка», організований виконавчим комітетом Бориспільської міської ради.

13 жовтня 2011 року конкурс проводився вже втретє. У ньому взяло участь 33 підприємства та установи. Це на 9 більше, ніж торік. Три учасники були із Бориспільського району, так що конкурс розширює свою географію.

На презентаційних стендах було не лише на що подивитися, але і спробувати на дотик, на запах і, звичайно, скуштувати.

Найпопулярнішими серед дітвори (та й серед дорослих) були столики, де можна було скуштувати печиво, здобу, піцу, лаваш, хачапурі... Юні учасники концерту, організованого для учасників і гостей конкурсу, серед яких було багато танцюристів, після виступів поспішали підкріпити сили кисневим коктейлем... До речі, танцюристи були цього дня не лише артистами, але і конкурсантами.

На початку заходу бажаючі заповнювали анкети із оцінкою конкурсу і побажаннями організаторам, корінці анкет були лотерейними квитками. Під час концертної програми відбувся розіграш лотереї. Переможцям пощастило отримати подарунки від місцевих товаровиробників-учасників конкурсу.

У складі конкурсної комісії, яку очолював Бориспільський міський голова Анатолій Федорчук, були фахівці не лише із Борисполя, але й багато шанованих гостей міста. Можна лише уявити, наскільки їм важко було серед такої кількості кращих обрати найкращих!

І все ж таки переможців 2011 року визначено. Ними стали у номінаціях:

«Продовольчі товари» — ТОВ «Промінь-Фуд»;

«Промислові товари» — ТОВ «ПКФ «Ароза»;

«Товари виробничо-технічного призначення» — ПрАТ «Бориспільський комбінат будівельних матеріалів»;

«Послуги та роботи» — ФОП Квантрішвілі О.І. та салон-магазин «Леді».

Особливу відзнаку «За кращий інноваційний підхід у роботі» отримало ТОВ «Базис-Проект».

У рамках підготовки до конкурсу «Бориспільська марка» з 1 лютого по 1 травня 2011 року виконавчим комітетом проводився міський конкурс дитячого малюнка «Купуй бориспільське!». На конкурсі була представлена 41 робота. 10 робіт стали переможцями, і саме у день конкурсу дітям та їхнім викладачам були вручені нагороди: дипломи виконавчого комітету та цінні подарунки від підприємств міста, що були зображені на малюнках.

Після конкурсу деякі підприємства висловили бажання придбати дитячі малюнки, щоб надалі використовувати їх у рекламі своєї продукції.

Автор: Ірина КОСТЕНКО

Источник: http://i-visti.com

Бориспіль, Бориспільсьа марка
Оцени новость →
Просмотров: 788
Рейтинг: 5.0/1

Комментарии

avatar

Новости по теме

Новости партнеров