ВойтиРеклама на сайте

рецепти від читачів

Бориспільського районного суддю звинувачують у прийнятті незаконних рішень

Криминал в Борисполе

Бориспільського районного суддю звинувачують у прийнятті незаконних рішень Доля Бориспільського районного судді Володимира Величка, який приймав незаконні судові рішення і тим самим сприяв рейдерським махінаціям, у руках Дисциплінарної комісії.

Скарги на Бориспілського районного суддю Володимира Величка подали відразу декілька членів Вищої ради юстиції.

Зокрема, однією із справ став конфлік який стосується торгового центру Sky Mall що знаходиться у Києві. Основою конфлікту була рейдерська схема, використана кілька років тому. Пан Величко своїм рішенням нагородив, без відома, ТОВ «Призма Бета» (Sky Mall) боргом у 10 000 гривень, який ніби то виступив гарантом кредиту.

ТОВ «Аррікано проперті менеджмент» фіктивно надав кредит, у розмірі 10 000 гривень, жителю міста Бориспіль, гарантом зробили ТОВ «Призма Бета» без згоди. Бориспілець гроші не повернув і «кредитори» подали справу до Бориспільського районного суду. 17 вересня цього року Бориспільським районним судом, зокрема суддею Володимиром Величко, заяву кредиторів задовільнили і зобов'язали Sky Mall погасити борг, тільки чомусь забули про це повідомити керівників ТОВ «Призма Бета». Вони ж про вигаданий борг і рішення суду дізналися лише 10 жовтня, коли маючи судове рішення, представники із ТОВ «Аррікано проперті менеджмент» намагалися силовим методом захопити на території Sky Mall майже 900 кв. м. площі. Згідно з рішенням Величка, законним власникам Sky Mall заборонялося користуватися офісами.

Це рішення можна було б вважати помилковим, але прізвище Величко, фігурувало також в інших конфліктних справах.

Так, за інформацією видання «Урядовий кур'єр», Бориспільський районний суд, не вперше фігурує як структура, що допомагає незаконно перерозподілювати власність.

За даними видання, незаконні судові рішення Бориспільського районного суду здійснювалися також суддею Миколою Корнійцем. Коли він, без судового засідання, своїм рішення фактично позбавив більше 500 людей земельних ділянок загальною площею 1041 га, право власності яких їм надала держава. В наслідок чого, люди вимушені були розбивати наметове містечко на відрізку автодороги «Київ-Харьків» між селами Гора та Щасливе. Так Верховною Радою України у 2009 році була ухвалена згода на затримання та арешт судді. Тоді, людей врятував Київський апеляційний адміністративний суд, який скасував незаконне рішення судді, довівши чисельні порушення його діяльності. Відразу ж слідчими було прийнято рішення про затримання Миколи Корнійця згідно статті 375 (частини першої) Кримінального кодексу України.

Сам Корнієць кінувся тікати від покарання та довгий час переховувався, але все ж таки його знайшли і навіть затримали, ось тільки не покарали.

Експертиза проведена досудовим слідством виявила у пана Корнійця психічну недостатність і його було відпущено.

незаконних, суддю, звинувачують, рішень, районного, Бориспільського, прийнятті
Оцени новость →
Просмотров: 1701
Рейтинг: 5.0/2

Комментарии

avatar

Новости по теме

Новости партнеров