Бориспільці вже давно звикли до повідомлень міських чиновників, щ" />

ВойтиРеклама на сайте

рецепти від читачів

БОРИСПІЛЬСЬКИЙ СМІТНИК ВИДНО З КОСМОСУ

Новости в Борисполе

Бориспільці вже давно звикли до повідомлень міських чиновників, що Бориспіль є найуспішнішим, найкомфортнішим містом для проживання в Україні. Ба, більше того – воно стало «пілотним», і до нас ледь не в чергу шикуються делегації, щоб приїхати навчатися, як треба жити. І взагалі Бориспіль впевнено крокує до Європи.
А чи не зарано ми туди зібралися? Чи не перехвалили себе наші рідні чиновники? За відповіддю не треба йти далеко від центру міста. У № 58 «Вістей» за 9 грудня 2010 року було опубліковано невеликий матеріал під назвою «Два боки однієї медалі» і фотографію гидотного смітника, що на розі вулиць Лютневої і Толстого. До речі, той смітник видно навіть на знімках, зроблених супутником із космосу. В коментарі натякалось, що перед святами добрий господар обов’язково поприбирає своє дворище й вулицю біля нього.

Минули Новий рік, Різдво, старий Новий рік, Водохреща, 8 Березня. Не за горами Вербна неділя, Великдень. А смітник і досі там.

Було колись – на кожен критичний сигнал газети влада реагувала і навіть повідомляла про вжиті заходи. А тут диво та й годі: з глибин Всесвіту видно «об’єкт», а з земного тротуару, що за півметра від нього, виходить – ні.

Володимир БІЛКЕЙ
Фото зі штучного супутника Землі.

джерело: ВІСТІ

Оцени новость →
Просмотров: 651
Рейтинг: 0.0/0

Комментарии

avatar

Новости по теме

Новости партнеров