Базар. У всі часи він був неодмінним і дуже важливим об’єктом у житті будь-якого міста " />

ВойтиРеклама на сайте

рецепти від читачів

БОРИСПІЛЬСЬКИЙ БАЗАР 50 РОКІВ ТОМУ

Новости в Борисполе

Базар. У всі часи він був неодмінним і дуже важливим об’єктом у житті будь-якого міста чи села. Це місце, де кожен мешканець або приїжджий може щось купити, продати, місце, де можна зустріти давно не баченого знайомого, дізнатись і обговорити останні новини. Базар – це пульс життя.

У Борисполі нині кілька базарів, які називають ринками. А колись був лише один у центрі міста. Ще 50 років тому знаходився він за магазином «Ювілейний». Ця територія нині обрамлена вулицями Київський Шлях, Червоноармійська і Нижній Вал. І мав базар такий вигляд, як ось на знімку невідомого фотографа. Примітивні, збиті з дощок прилавки, ніякого даху над головою. На базарі можна було, окрім усякого краму, купити чи продати живність, як-от: кролів, кіз, курей і навіть телят. Діяв магазин, у якому продавали гас на розлив, бо кожна бориспільська сім’я здебільшого готувала їжу на керогазі або примусі.
Нині на місці базару – просто великий двір з дитмайданчиком і деревами. Таке собі тихе місце, яке нічим не нагадує, що тут колись вирував гамірний базар.

На фото автора та з архіву історичного музею: бориспільський базар 50-60 років тому і скверик у дворі на його місці.

Володимир БІЛКЕЙ

джерело: Вісті

Оцени новость →
Просмотров: 747
Рейтинг: 0.0/0

Комментарии

avatar

Новости по теме

Новости партнеров