ВойтиРеклама на сайте

рецепти від читачів

Бориспільські ратоборці підкорили Москву

Новости в Борисполе

Бориспільські ратоборці підкорили Москву З 2 до 7 червня у Росії проводився перший Всеросійський зліт військово-патріотичних клубів Росії, Суворовських, Нахімовських училищ, кадетських корпусів і кадетських класів при загальноосвітніх школах під гаслом: «Діти — це майбутнє Вітчизни». Організатором цього військово-спортивного свята виступав Фонд Андрія Боголюбського

Росіяни запросили до участі у змаганнях команди сусідніх держав. Честь України захищав Бориспільський військово-патріотичний клуб «Ратоборець» — підрозділ Бориспільського козацького полку «Вірне козацтво» (отаман А.Пасічний).

Учасників зльоту приймали у підмосковному місті Балашиха на базі Московського військово-технічного університету. З’їхалося на зліт 24 команди.

Але основні події розгорталися на полігоні училища, розташованого у лісі під Нагінськом. Там відбувалися польові збори та змагання. До складу команд входили два керівники та вісім юнаків віком від 14 до 17 років. Курсантів-ратоборців у Росії супроводжували керівники клубу Олександр Шульга та Вадим Калошин.

З нашими дітьми працювали офіцери російської армії та курсанти військових училищ. Відсутність наставників не збила команду Борисполя із настрою на перемогу. «Ратоборець» посів друге загальнокомандне місце у змаганнях. Поступилися вони тільки команді із Старого Оскола, кадетам, які починають осягати військову науку з першого класу.

В особистому заліку призові місця ратоборці вибороли по всіх військових дисциплінах. Найкращим стрілком з автомата Калашнікова було визнано курсанта Дениса Булаву, почесне 2 місце з фізичної підготовки посів курсант Антон Михайлов, кращим серед кращих у дисципліні «Військова медицина» став курсант Андрій Олегов, курсанти Дмитро Снітенко та Іван Касян отримали призові місця у дисципліні «Військово-інженерна підготовка», курсанти Олександр Гурський та Владислав Гришанчук найкраще проявили себе в розбиранні та збиранні зброї, спорядженні магазинів набоями, в знанні тактико-технічних характеристик зброї та озброєння Російської та Української армій, відзначився і курсант В’ячеслав Яценко, який також став кращим редактором бойового листка та переміг у конкурсі розвідників. А коли справа дійшла до стройової підготовки і на плацу зазвучали стройові пісні українською мовою, наша команда вже була поза конкуренцією. Клуби виходили на змагання у своїх одностроях. Але у ратоборців була настільки красива форма, що на всіх урочистих шикуваннях їх ставили першими. Навіть парадним строєм на Красну площу вони зайшли першими.

Мали можливість ближче познайомитися із українською командою і юні курсанти та кадети з Росії. Для них показали фільм про клуб «Ратоборець» і про місто Бориспіль. І побачене стало для них справжнім відкриттям. На прохання організаторів «Ратоборці» проводили для російських дітей майстер-класи з дисциплін, які не входили до програми змагань. Декілька команд-суперниць виявили бажання завітати до Борисполя в гості.

Учасники зльоту також побували на Красній площі, у Меморіальному музеї Великої Вітчизняної війни, відвідали храм Христа Спасителя…

Фінансування візиту української команди російська сторона взяла на себе, українці оплатити дорогу. Депутат Київської обласної ради Юрій Чередніченко допоміг із квитками на потяг, надав допомогу на придбання форми для ратоборців.

Після повернення додому ратоборці взяли участь у прес-конференції, яка відбулася у міськвиконкомі.

Автор: Ірина КОСТЕНКО, Фото Анни Русакової

Источник: http://i-visti.com

Вісті, Бориспіль, Ратоборець, новини
Оцени новость →
Просмотров: 925
Рейтинг: 5.0/2

Комментарии

avatar
0
2 Спам
Так держать !!!!
avatar
0
1 Спам
Молодцы, ребята.
avatar

Новости по теме

Новости партнеров