ВойтиРеклама на сайте

рецепти від читачів

Бориспільські міліціонери вийшли на суботник

Новости в Борисполе

Бориспільські міліціонери вийшли на суботник У п’ятницю, 20 квітня, Бориспільські міліціонери провели прибирання та озеленення дитячого садочку «Берегиня», який знаходиться у місті Бориспіль.

Начальник ВКМСД Бориспільського міськвідділу Андрій Хіміч та директор дитячого садка Тетяна Пивовар разом з дітлахами висадили туї та троянди на території закладу.

Без роботи не залишили і дільничних Олександра Варивода та Федіра Тодосієнко, вони разом з дітками саджали дерева, кущі та знайомилися з підростаючими мешканцями міста.

Директор садочка Тетяна Пивовар розповіла що, вже 13 років поспіль міські правоохоронці підтримують таку традицію, а кожне дерево висаджене на території особливе, тому що назване в честь діток, які допомагали їх садити. Навіть після того, як дітлахи підростають та покидають стіни закладу, кожен раз коли вихователі дивляться на дерева, згадують своїх вихованців.
За таку щиру допомогу та гарний настрій працівники садочка подякували правоохоронців та пригостили їх смачним пирогом та узваром.

Також, міліціонерами Бориспільського міського відділу був проведений комплекс заходів, спрямованих на благоустрій та озеленення території міськвідділу і підшефних закладів. Були приведено до належного санітарного та естетичного стану службові приміщень Бориспільського міського відділу.

За інформацією, помічника начальника Бориспільського МВ
по взаємодії з громадськістю та ЗМІ Світлани Коломієць

   

   

   

суботник, бориспільські, вийшли, міліціонери
Оцени новость →
Просмотров: 1490
Рейтинг: 5.0/1

Комментарии

avatar

Новости по теме

Новости партнеров