ВойтиРеклама на сайте

рецепти від читачів

Бориспільські маршрутки подорожчають?

Новости в Борисполе

Бориспільські маршрутки подорожчають? Останній раз ціни за проїзд у громадському транспорті піднімалися два роки тому і досягли півтори гривні. Сьогодні ж перевізники хочуть, аби вартість проїзду зросла до трьох гривень!

На такий крок перевізників підштовхує збитковість їхньої діяльності: за словами підприємців, зароблених грошей ледь вистачає на догляд за автопарком, а про розвиток міської галузі перевезень мови взагалі не може бути. Дірку в гаманці перевізників роблять і безкоштовні перевезення пільгових категорій пасажирів (яких є 30%), дітей до 3-го класу та наявність соціальних проїзних. При цьому держава їм відшкодовує кошти лише за пільговиків. А у зв’язку із «бюджетною ситуацією» у країні і ці копійки ось уже три місяці не надходили і невідомо, чи надійдуть.

То чи підвищать - таки ціну за проїзд і до якої позначки, залежить від того, чи знайдуть спільну мову перевізники із міською владою. Кореспонденту газети підприємці розповіли, що за умови, коли платити за проїзд будуть усі, вартість проїзду вони хочуть підвищити десь до 2,50 грн, а якщо їм і надалі доведеться безкоштовно перевозити усіх пільговиків, то запропонують вартість проїзду 3 грн. Свої пропозиції і розрахунки підприємці надали міськраді. Зараз, за їхніми словами, не ті часи, коли вони можуть собі дозволити благодійність.

Взагалі перевізники вкрай обурені! Тема підвищення проїзду у транспорті потягнула за собою й інші болючі для них питання. Їх, один за одним, «викладали» перевізники на зустрічі кореспонденту «Вістей»: окрім уже зазначеної збитковості через надмірну кількість безкоштовних перевезень, турбує підприємців і підвищення вартості пального та запчастин (про придбання нових автобусів можна лише помріяти). Побоюються вони і того, що за ці декілька місяців «бюджетного застою» від держави можуть не отримати відшкодувань взагалі. Ображаються міські перевізники і через те, що їхні колеги, які возять пасажирів до столиці, до міського бюджету не сплачують 2% від вартості проїзду, а мають кращі зупинки, ніж міські перевізники, які ці кошти сплачують. У кращих умовах, за словами підприємців, знаходяться і таксисти, а тому від ідеї підвищити вартість проїзду відмовлятися не збираються. А ось що із цього вийде (і чи вийде), покаже час, ну і «Вісті» — на своїх шпальтах.

Юлія ЛИСИЦЯ

Оцени новость →
Просмотров: 668
Рейтинг: 5.0/1

Комментарии

avatar

Новости по теме

Новости партнеров