Хоча до початку нового навчального року ще два тижні, у школ" />
ВойтиРеклама на сайте

рецепти від читачів

БОРИСПІЛЬСЬКА ВЛАДА РОЗЩЕДРИЛАСЬ НА РЕМОНТ ШКІЛ

Новости в БорисполеХоча до початку нового навчального року ще два тижні, у школах Борисполя гаряча пора. Тут гамірно поки що не від дітвори, а від будівельників та їхньої техніки. Активно ведеться підготовка приміщень і подвір’їв до прийому школярів. Заступник міського голови з гуманітарних питань Людмила Пасенко розповіла кореспонденту «Вістей», що цього року на ремонт шкільних закладів і дитсадків міська влада виділила рекордну суму – 5 мільйонів 368 тисяч гривень. Це майже у 2,5 рази більше в порівнянні з минулим роком.

Головну увагу приділено ремонту дахів, цоколів, санітарно-гігієнічних комплексів і харчоблоків, заміні систем опалення, встановленню нових вікон. Закуповуються нові парти, госптовари і посуд. На капітальний ремонт школи № 3 виділено 1 мільйон 270 тисяч гривень. У старому приміщенні шостої школи, якому вже більше 60 років, повністю замінюється підлога, стіни, стеля. На виготовлення проектно-кошторисної документації на будівництво нової школи планується 294 тисячі гривень, а на ремонт приміщення управління освіти і науки – майже 300 тисяч гривень.

У дитсадку «Веселка» відкриються дві додаткові групи. Розширюватимуться ще й дитсадок № 1, «Росинка» та «Світлячок». Але все одно для всіх дітлахів місць не вистачає.

Іван ЛЮТИЙ
джерело: Вісті

Оцени новость →
Просмотров: 587
Рейтинг: 0.0/0

Комментарии

avatar

Новости по теме

Новости партнеров