ВойтиРеклама на сайте

рецепти від читачів

Бориспільська влада оголосила війну парканним оголошенням

Новости в Борисполе

Бориспільська влада оголосила війну парканним оголошенням Не новина те, що окремі підприємства та підприємці розміщують свою рекламу на стовпах, парканах, стінах будинків Борисполя, спотворюючи цим місто. Перед тим, як вийти на полювання за безсовісними підприємствами та підприємцями, місцева влада встановила по місту спеціальні дошки для оголошень, відремонтувала, почистила від папірців зупинки та обладнала їх дощечками для паперової реклами. Але вона і далі продовжує з’являтися скрізь у непризначених для цього місцях. Тож вихід один — жорсткий контроль і покарання.

Відтак, за порушників естетичного вигляду міських вулиць узявся відділ із благоустрою, працівники якого винуватців обклеєного Борисполя «беруть на олівець», складаючи потім на них адмінпротоколи та в усній формі звертаючись до їхньої совісті. Але невеликі за розмірами штрафи не лякають тих, хто має кошти на друк таких папірців і на те, щоб найняти людину для їх розповсюдження містом. На усні ж прохання працівників відділу благоустрою припинити це неподобство у спритників завжди знаходиться різке і дуже часто ненормативне слівце у відповідь.

Таким чином, війну розпочато. Але поки що не видно результатів такої боротьби, бо сили нерівні: закон, на жаль, на боці таких порушників. Тож шановні порушники, подорослішайте нарешті! Полюбіть своє місто і людей у ньому! Відшукайте у закутках свого «я» совість і починайте працювати солідно, розміщуючи свою рекламу у газетах, на телебаченні чи радіо.

Юлія ЛИСИЦЯ

Оцени новость →
Просмотров: 813
Рейтинг: 5.0/1

Комментарии

avatar
1
1 Спам
Существут ли в природе некий человек, который отвечает за благоустройство скажем вот этой остановки что на фотографии? Чтобы там подметено было, урна опорожнялась... Если да - то почему бы ему просто регулярно не обрывать объявления? Не надо говорить что это не поможет. Это единствоенное средство борьбы с объявлениями. А так как такого человека нет (а так оно и есть....), то получите то, что сами наорганизовывали.
avatar

Новости по теме

Новости партнеров