Після того, як у бібліотеці з’явився безкоштовний Інтернет, закл" />
ВойтиРеклама на сайте

рецепти від читачів

Бориспільська бібліотека претендує на звання осередку творчості та спілкування

Новости в БорисполеПісля того, як у бібліотеці з’явився безкоштовний Інтернет, заклад поставив перед собою амбітну мету – стати для бориспільців незамінним джерелом інформації, а відтак – осередком спілкування. На жаль, нові літературні надходження у бориспільській бібліотеці – рідкість. Проте, віднедавна у ній з’явився безкоштовний Інтернет, відкрився сайт, запрацював інформаційно-довідковий, культурно-мистецький центр.
«Бориспільська бібліотека живе повнокровним життям, роблячи усе для того, аби стати потрібною всім мешканцям міста, — розповіла під час зустрічі директор закладу Жанна Борисівна Кручиніна (на фото). Звісно, хочеться більше до себе залучити молоді, тому ми створили сайт бібліотеки, більше того – отримали Інтернет для безкоштовного користування ним усіма відвідувачами. Хотілося б, щоб бібліотека стала не просто книжковим сховищем, а місцем зібрання, де можна було б поспілкуватися, познайомитися, взяти участь у дискусіях чи обговореннях цікавих тем.
Зараз впроваджується програма «Електронна бібліотека», завдяки якій будь-хто з бажаючих зможе через всесвітню мережу подивитися наш каталог книжок. А в майбутньому навіть прочитати повні тексти краєзнавчої літератури, яку ми плануємо оцифрувати. Саме це вирізнятиме нашу бібліотеку з-поміж усіх бібліотек України», — розповіла про плани очільниця бібліотеки. Судячи з запалу, цей керівник до пенсії ще багато чого встигне зробити.

Юлія ГАМАН
фото Віктора Співака
джерело: Вісті

Оцени новость →
Просмотров: 559
Рейтинг: 0.0/0

Комментарии

avatar

Новости по теме

Новости партнеров