ВойтиРеклама на сайте

рецепти від читачів

Бориспільщина визначила переможців І етапу обласного конкурсу «Я - Київщини гордість і надія!»

Новости в районе

Підбито підсумки І етапу обласного конкурсу учнівської та студентської творчості «Я – Київщини гордість і надія!». Проведення першого етапу на Бориспільщині проходило під патронатом Бориспільської районної організації ПР, особисто її голови Владислава Байчаса.

Для об’єктивного визначення переможців, юні літератори, художники та фотохудожники змагалися у вікових категоріях: учні 1-4 класів; учні 5-8 класів; учні 9-11 класів. Близько 60 дітей подали свої роботи на конкурс, 9 з них визнано переможцями. Хоча, як зазначив Віктор Кравцов, начальник районного відділу освіти, кожна робота унікальна й цінна, журі непросто було зробити свій вибір.

Вітаючи переможців, Владислав Михайлович зазначив:
- Започаткування цього конкурсу дало змогу зацікавити дітей у вивченні історії рідного краю, традицій та культурних надбань рідного краю. У свою чергу ми знайшли та хочемо підтримати талановитих дітей нашого району.

Вкладати кошти в майбутнє – це наша шляхетна мета, задля якої ми й надалі будемо брати участь у таких конкурсах. Бориспільщина – батьківщина талантів. І незабаром ми вкотре в цьому переконаємося.

Оцени новость →
Просмотров: 686
Рейтинг: 5.0/1

Комментарии

avatar

Новости по теме

Новости партнеров