Талант-шоу «Бориспільщина має талант» продовжує за" />

ВойтиРеклама на сайте

Бориспільщина має талант

Новости в Борисполе

Талант-шоу «Бориспільщина має талант» продовжує запалювати нові зірки. Цими вихідними творча група талант-шоу відвідала Чубинське, Сеньківку і Бориспіль.

Учасники з Чубинського порадували членів журі своєю самобутністю, акторською майстерністю, умінням працювати в команді і запальними танцями. Перемогу тут здобула восьмирічна акторка Таманова Арина. Вона зачарувала журі своєю щирістю і тендітністю.
У Сеньківці перемогу здобули також шанувальниці Мельпомени. Десятирічні акторки Руслана Кацан і Вікторія Хамбір добряче звеселили глядачів, подарували присутнім море позитивних емоцій, граючи епізод з життя двох подружок, котрі пліткують про мешканців свого села.
Бориспіль дивував танцями! Чудовий, пристрасний танець продемонстрували учасники театру танцю «Лабіринт» Анна Крикун і Артем Машко. Незважаючи на те, що танцюють разом вони лише місяць, журі визнали їхній виступ найкращим.
Регіональні кастинги лишились позаду. Попереду – фінальний гала-концерт, що відбудеться 23 жовтня у місті Бориспіль на площі поблизу Будинку дитячої та юнацької творчості. Познайомившись з усіма талантами Бориспільщини, журі відібрали 15 найкращих. Саме вони захищатимуть честь рідного міста чи села у фіналі талант-шоу.

А ось і імена щасливців:
Театр танцю «Лабіринт», м. Бориспіль
Кацан Руслана і Хамбір Вікторія, с. Сеньківка
Бондар Олександр, с. Мирне
Мартинова Юлія, м. Бориспіль
Халанчук Олексій, с. Сошників
Семенюк Віктор, с. Мартусівка
Моргушко Павло, с. Мартусівка
Ящишин Ірина, с. Мартусівка
Танцювальний колектив «Moonlight», с. Велика Олександрівка
Харламова Аліна, м. Бориспіль
Поліщук Анна, м. Бориспіль
Лиманець Оксана, с. Андріївка
Шаран Ганна, с. Перегуди
Дитячий ансамбль «Оазис миру»
Таманова Арина, с. Велика Олександрівка
Дізнатися більше про таланти цих людей ви зможете 23 жовтня. Початок фіналу о 13.00. На переможців чекають призи і нагороди, проте головним сюрпризом для конкурсантів буде можливість отримати нагороду з рук самого Віталія Кличка! Окрім того, у Борисполі на центральній міській площі відбудеться незабутнє шоу, що супроводжуватиметься виступами рок-колективів міста та зірок української естради.
Талант-шоу «Бориспільщина має талант» проходить за сприяння Бориспільської міськрайонної організації партії «УДАР (Український Демократичний Альянс за Реформи) Віталія Кличка» і депутатів Бориспільської міської ради Віктора Кондратенка та Бориспільської районної ради Володимира Кондратенка.

На фото:
1. Глядачі с. Сеньківка
2. Члени журі Віктор Кондратенко і Антоніна Черницька
3. Переможиця талант-шоу у Чубинському Арина Таманова
4. Члени журі, с. Чубинське
5. Театр танцю «Лабіринт», 1 місце, м. Бориспіль
6. Колектив «Moonlight», 3 місце, с. Чубинське
7. Хамбір Вікторія і Кацан Руслана, 1 місце, с.Сеньківка
8. Футбол у Борисполі

Валентина Паравян

джерело: ВІСТІ

Оцени новость →
Просмотров: 749
Рейтинг: 0.0/0

Обратите внимание

Новости по теме

Оставьте своё мнение

avatar

Новости от партнеров

Loading...