10.10.10 на небосхилі українського шоу-бізнесу запалали нові зірки – переможці регіонал" />

ВойтиРеклама на сайте

рецепти від читачів

Бориспільщина має талант!

Новости в Борисполе

10.10.10 на небосхилі українського шоу-бізнесу запалали нові зірки – переможці регіональних кастингів талант-шоу «Бориспільщина має талант».
О 12.00 кастинг розпочався у с. Мартусівка. Учасники порадували глядачів піснями, танцями і навіть яскравими гуморесками. А о 18.00 творча група талант-шоу вже знайомилася з талантами Мирного. Тут усі співали, кожен у своєму неповторному стилі.
До складу журі увійшли: продюсер Ілларіона Боброва, депутат Бориспільської міської ради Віктор Кондратенко, депутат Бориспільської районної ради Володимир Кондратенко, співак і телеведучий Василь Звєрєв та співачка Валентина Паравян.
Наступні кастинги відбудуться 16 жовтня о 12.00 у Чубинському (акт. зала ІРТГ НАН України), 17 жовтня о 12.00 у Сеньківці (приміщення БК) та о 17.00 у Борисполі («Бархат»). Фінал талант-шоу «Бориспільщина має талант» відбудеться 23 жовтня у Борисполі.
Стань зіркою! Ми чекаємо саме на тебе!
Конкурс проходить за підтримки політичної партії УДАР та депутатів Бориспільської районної та Бориспільської міської ради Володимира Кондратенка та Віктора Кондратенка.

На фото:
1. Члени журі
2. Володимир Кондратенко і найталановитіша учасниця з Мартусівки Ірина Ящишин
3. Валентина Паравян, Людмила Кушнір (Приз глядацьких симпатій) з Мартусівки та Володимир Кондратенко
4. Юлія Мартинова — переможець кастингу у Мирному

джерело: ВІСТІ

Оцени новость →
Просмотров: 810
Рейтинг: 0.0/0

Комментарии

avatar

Новости по теме

Новости партнеров