ВойтиРеклама на сайте

рецепти від читачів

Бориспiльщина має талант!

Новости в Борисполе

У суботу, 9 жовтня, на Бориспільщині стартує конкурсний відбір нового талант-шоу «Бориспільщина має талант». Перший кастинг відбудеться у сільському клубі с. Мирне о 12.00.

- Зараз майже на кожному українському телеканалі є своє шоу, покликане запалювати нові зірки. Проте, прикро, що майбутніх зірок шукають лише у великих містах. Всі ми знаємо, що справжні таланти, справжні скарби культурної спадщини нашої країни знаходяться саме у селах. І ми хочемо довести це, — каже директор конкурсу «Бориспільщина має талант», депутат Бориспільської районної ради Володимир Кондратенко. — Це шоу відкриє для Бориспільщини і всієї України нові імена, подарує талановитим представникам Бориспільського краю квиток у зіркове майбутнє, — стверджує Володимир Кондратенко.

На пошуки талантів також відправиться співачка Валентина Паравян, яка не з розмов знає, що таке участь у телевізійних шоу, адже вона є фіналісткою телепроекту «Шанс» і голосом проекту «Танцюю для тебе».

— Насправді, це велике щастя для творчих людей знати, що вони потрібні: потрібні своєму селу, місту, своїй країні. Радісним є той факт, що нашу ідею підтримав всесвітньо відомий боксер, голова партії «УДАР» Віталій Кличко, — повідомляє Валентина Паравян. — 23 жовтня у Борисполі, під час фіналу талант-шоу «Бориспільщина має талант», куди потраплять 15 найталановитіших учасників місцевих кастингів, Віталій Кличко нагородить переможців конкурсу, і вручить подарунки і грамоти зі своїм підписом усім учасникам талант-шоу.

— Але це не єдиний сюрприз, який цього дня чекатиме на мешканців і гостей Борисполя, — додає депутат Бориспільської районної ради Володимир Кондратенко. — 23 жовтня у Борисполі відбудеться незабутнє шоу, що супроводжуватиметься виступами рок-колективів Борисполя та зірок української естради.

Тож, якщо Ви маєте талант, приходьте на кастинги шоу «Бориспільщина має талант» і перемагайте! Нагадуємо, що 9 жовтня о 12.00 кастинг відбудеться у сільському клубі с. Мирне, а 10 жовтня о 12.00 — у сільському клубі с. Мартусівка.

Конкурс проходить за сприяння полiтичної партії «УДАР» та депутата Бориспільської районної ради Володимира Кондратенка.

Оцени новость →
Просмотров: 665
Рейтинг: 5.0/1

Комментарии

avatar

Новости по теме

Новости партнеров