ВойтиРеклама на сайте

рецепти від читачів

Бориспіль відсвяткував випускний - 2010

Новости в Борисполе

Як завжди, велелюдно пройшло свято випускного вечора: побачити можна було не тільки красиво вдягнених винуватців дійства, а й знайомих, яких давно не бачили, живучи в одному місті. Бо ж на випускний, за гарною традицією, виходить чи не увесь Бориспіль, і широкий Київський Шлях стає схожим на вузеньку стежку.

Традиційно, уже не дійшла та маса людей, що проводжала поглядами святкову колону по центральній дорозі, до стадіону, де відбувалася концертна програма. Люди або ж розбрелися по центру, або ж, подивившись сукні та відшукавши у натовпі знайомих, пішли додому. Проте більшість все-таки залишилась, щоб дочекатися хто чого: одні — салюту, а інші — дискотеки і можливості відпочити, коли випускники та їхні батьки розійдуться по розважальних закладах і в парку стане вільніше. Запізнілих гуляк порадувала цьогоріч відсутність представників охорони правопорядку, адже те, що алеями парку пізнього вечора не ходили міліціянти, дозволило молоді «розслабитися». Пили, що Бог послав. Не забуваючи при цьому заховати пляшку у пакетик, який так люб’язно на додачу до пляшки запропонувала придбати одна з продавців місцевих кіосків. Тут же поруч і нужду справляли. А чому б ні? Адже «сходити» пізно увечері у Борисполі все одно немає куди. Та що там пізно увечері. У день випуску громадська вбиральня навіть не попрацювала до салюту, зачинившись, як завжди, близько 20-ї години. От і бігли бориспільці, хто куди знав.

Та все ж свята цей фактор не зіпсував. Головне, що обійшлося без дощу, який так часто псує випускні вечори, сукні, настрій врешті-решт винуватцям загальноміського дійства. Ну то й що, що доведеться іще пережити незалежне оцінювання, що не за горами вихор студентських буднів... Того дня у хлопців та дівчат було свято. І зіпсувати його не могло уже ніщо.

випускний, выпускной, випускник, випуск
Оцени новость →
Просмотров: 769
Рейтинг: 5.0/1

Комментарии

avatar

Новости по теме

Новости партнеров