Для тих мікрорайонів міста, які щороку по декілька разів страждають від підтоплення дощ" />

ВойтиРеклама на сайте

рецепти від читачів

Бориспіль рятуватимуть від підтоплення

Новости в Борисполе

Для тих мікрорайонів міста, які щороку по декілька разів страждають від підтоплення дощовими водами та весняно-осінніми паводками, нарешті з’явилося світло у кінці тунелю. Із великими потугами на одній із останніх сесій міської ради була прийнята Програма захисту від підтоплення територій міста на 2010-2014 роки. Фінансуватимуться роботи з місцевого та обласного бюджетів.
Тож перший крок на шляху до порятунку Борисполя від підтоплення, що було споконвічною проблемою, зроблено. Залишилося дочекатися коштів з обласного бюджету для першого етапу: меліоративних робіт на річці Альта та відповідних робіт на Комсомольському озері (оскільки ідея із встановленням там аквапарку не вдалася, озеро просто почистять, поглиблять, облаштують схили, досіють траву, створять зону відпочинку із лавочками та місточком). Усього область виділила на це 595 тис. грн, але вони поки що віртуальні, тож місту не залишається нічого іншого, як чекати…

Пощастило і озеру Княжицькому: згідно із цією програмою, майже 300 тис. грн піде на меліоративні роботи на ньому. Щодо найбільш проблемних ділянок Борисполя у плані підтоплення, то до 2014 року заплановано провести відповідні роботи з водопониження та водовідведення у таких районах: у межах вулиць Шевченка — Будьонного — Чернігівська, Дзержинського — Челюскінців — Косіора — Франка, Радянська — Котовського — Київський Шлях — провулок Чапаєва, а також на вул. Ватутіна, на території в районі вул. Матросова, Привокзальна, Остапа Вересая та Максима Березовського. Окрім цього, будуть проведені роботи з реконструкції дренажного каналу в районі заводу «Озон», відповідні роботи для порятунку від підтоплення мешканців пров. Привокзальний та вул. Димитрова і промислової зони, яка поруч з ними; а також — на вул. Завокзальна (від гуртожитку). Усього на ці роботи по Борисполю заплановано 3 млн 795 тис. грн. І кошти ці будуть виділятися з місцевого бюджету. Роботи виконуватиме місцеве ПМК-55, яке спеціалізується на розчищенні каналів, меліорації тощо.

На фото Віктора СПІВАКА та автора: Сподіваємось, що в недалекому майбутньому таких «озер» по місту стане менше.
Юлія ЛИСИЦЯ

джерело: Вісті

Оцени новость →
Просмотров: 522
Рейтинг: 0.0/0

Комментарии

avatar

Новости по теме

Новости партнеров