У день 70-ї річниці початку Великої Вітчизняної війни у Бори" />
ВойтиРеклама на сайте

рецепти від читачів

Бориспіль попрощався із розстріляними у 1941-му

Новости в БорисполеУ день 70-ї річниці початку Великої Вітчизняної війни у Борисполі, на Книшовому кладовищі, знайшли свій вічний спокій загиблі воїни, останки яких знайдені під Борисполем 13 квітня 2011 року.
Останки 493 воїнів відшукали пошуковці громадської організації «Закінчимо війну» піл Борисполем у невідомій досі братській могилі. А 4 червня 2011 року у Вишгородському районі було знайдено тіло ще одного солдата. Коли його ідентифікували, з’ясувалося, що загиблий — Петро Микитович Божко — родом із села Гостролуччя Баришівського району.
До Бориспільської міської ради звернувся онук і попросив дозволу поховати разом і його діда.
Так що під час урочистої церемонії було поховано останки 494-х воїнів Великої Вітчизняної.
Бориспільський міський голова Анатолій Федорчук у своєму виступі запевнив присутніх, що до наступного року 10 імен, які вдалося розшифрувати, будуть викарбувані на гранітних плитах.Щоб уклонитися праху своїх предків і взяти участь у церемонії перепоховання, до Борисполя приїхали близькі родичі чотирьох знайдених воїнів: майора, командира 20-го прикордонного полку Фрола Тихоновича Любченка, політрука, члена військового трибуналу Пінської військової флотилії Гриншпуна Мирона Мойсейовича, технічного інтенданта І рангу Бориса Михайловича Борца та червоноармійця, солдата, уродженця села Гостролуччя Баришівського району Петра Микитовича Божка.
Керівник пошукового загону «Закінчимо війну» Віктор Володимирович Потапенко передав рідним загиблих воїнів землю з місця загибелі та пам’ятні знаки бійців і офіцерів Червоної Армії.
На церемонію перепоховання до Борисполя прибув Президент України Віктор Федорович Янукович.
Яз самого ранку над Книшовим кладовищем лунав поховальний молебень. Усе було організовано на дуже високому рівні.
Багато бориспільців прийшли вклонитися праху загиблих воїнів та вшанувати пам’ять тих, хто віддав своє життя за мир і спокій наступних поколінь.

Ірина Костенко
Фото Віктора Співака

джерело: ВІСТІ

Оцени новость →
Просмотров: 556
Рейтинг: 0.0/0

Комментарии

avatar

Новости по теме

Новости партнеров