ВойтиРеклама на сайте

рецепти від читачів

Бориспіль під відеонаглядом

Новости в Борисполе

Бориспіль під відеонаглядом На минулому тижні система відеоспостереження міста Борисполя поповнилася ще кількома камерами відеонагляду. У черговій частині Бориспільського міськрайвідділу міліції встановлений великий плазмовий екран. Зображення на ньому розділене на сектори, і кожний сектор відображає життя на тій чи іншій ділянці нашого міста. Сьогодні на цьому екрані можна побачити місця, які завжди потребували особливої уваги правоохоронців.

— Відеонагляд у Борисполі працює уже близько місяця, — розповів кореспонденту «Вістей» заступник начальника міліції Сергій Науменко.

— Сьогодні у місті функціонує 14 камер на основних точках: де збирається найбільше людей, або найчастіше трапляються пригоди. Тепер черговий часто може не тільки прийняти повідомлення, але й у режимі реального часу відслідкувати увесь шлях реагування на звернення людей.

Окрім того, якщо подія відбувається у полі зору камери спостереження, то все це записується.

Навіть якщо людина з тих чи інших причин не відразу звернулася до міліції, а міліція не знала, що трапилася якась подія, то можна підняти запис, щоб допомогти людині. Такі записи, за рішенням суду, можуть бути навіть долучені як докази.

Нині під відеонаглядом знаходяться в’їзд і виїзд з Борисполя по Київському Шляху, місця найбільшого скупчення людей: ринок «Зоряний», вулиця Головатого, Київський Шлях біля мерії, ринок «Центральний», основні перехрестя… Але ми плануємо звертатися до міської ради, щоб розглянули можливість іще збільшити кількість камер.

Я вважаю, що біля кожного магазину, біля кожного ринку, біля великих аптек, супермаркетів, багатоповерхівок чи у районах комплексів багатоповерхівок повинне бути відеоспостереження.

Якщо підприємці матимуть бажання встановити відеонагляд власними силами, наприклад, біля своїх торгових центрів, ми готові надати рекомендації по оптимальному сектору дії камери і підключити їхні камери до загальної системи відеонагляду.

Автор: Ірина ГОЛУБ, Щотижневик «Вісті»

Вісті, Бориспіль, новини
Оцени новость →
Просмотров: 1075
Рейтинг: 5.0/2

Комментарии

avatar

Новости по теме

Новости партнеров