Затримані рейси з / в аеропорту «Бориспіль" />

ВойтиРеклама на сайте

«Бориспіль» обіцяє розрулити ситуацію із затриманими рейсами

Новости в Борисполе

Затримані рейси з / в аеропорту «Бориспіль» будуть здійснені протягом найближчої доби. Про це повідомили в аеропорту.

Згідно з повідомленням, 17 листопада Міжнародний аеропорт «Бориспіль» працює в штатному режимі. 16 листопада на території Бориспільського району спостерігалися несприятливі погодні умови - густий туман. З огляду на це, низка авіакомпаній ухвалили рішення про неможливість виконання рейсів за таких погодних умовах. Рейси цих авіакомпаній будуть здійснені протягом найближчої доби.

Як пояснюють в аеропорту, злітно-посадкова смуга аеропорту «Бориспіль» сертифікована по третій «А» категорії Міжнародної організації цивільної авіації (IКAO) і може приймати і відправляти повітряні судна в умовах обмеженої видимості. У той же час, повітряні судна, які заходять на посадку в умовах поганої видимості, і екіпажі цих судів також повинні мати сертифікат відповідної категорії IКAO.

Як відзначають в аеропорту, всі служби аеропорту «Бориспіль» продемонстрували чітку, злагоджену роботу в режимі прийом / відправка повітряних суден в умовах обмеженої видимості. За попередніми метеорологічними даними, туман повинна відступити в другій половині дня 17 листопада, повідомляє «УНІАН».

За даними «Борисполя», були затримані ряд міжнародних і внутрішніх рейсів.

Зокрема, рейси до Дніпропетровська, Луганськ прилетіли з затримкою, затримується виліт літаків до Сімферополя, Одеси, Дніпропетровська. Рейси з Одеси, Дніпропетровська, Сімферополя, Львова прилетять із затримкою. Скасовано один рейс з Одеси. У той же час, затримуються міжнародні рейси з Москви, Вільнюса, Риги, Торонто, Копенгагена, Варшави. Ряд ранкових міжнародних рейсів полетіли з «Борисполя» з запізненням.

Оцени новость →
Просмотров: 460
Рейтинг: 0.0/0

Обратите внимание

Новости по теме

Оставьте своё мнение

avatar

Новости от партнеров

Loading...