Дивитись на нові мікрорайони міста, де розташований приватни" />
ВойтиРеклама на сайте

рецепти від читачів

Бориспіль «новоспечений»

Новости в БорисполеДивитись на нові мікрорайони міста, де розташований приватний сектор, одне задоволення: великі ошатні будинки, нові зелені насадження, сміттєві контейнери та дієві вуличні комітети, перспектива розвитку у плані облаштування вулиць. Один із таких – район, що знаходиться між старим районом Дубичанським та новим терміналом аеропорту, біля земель саду колишнього КСП «Бориспільське», насичений літературними назвами вулиць: Багряного, Яновського, Стуса, Вишні… Хто вперше потрапляє у цей мікрорайон, оговтується не одразу, адже таким Бориспіль мало хто знає: сучасним, тихим, малолюдним, а місцями – просто шикарним. Одним словом, «новоспеченим».

А ще – люди. Згуртовані частим вирішенням низки питань, мешканці нових мікрорайонів якісь легші на підйом. Їх, щоправда, не завжди застанеш вдома, бо живуть тут переважно зайняті роботою чи власним бізнесом люди, але взяти участь в організації вивезення сміття чи якомусь іншому господарському питанні — вони завжди «за».

Нові мікрорайони — це зовсім інший Бориспіль, дивлячись на який, починаєш сумніватися у тому, що сьогодні в усіх поголовно безгрошів’я, а у місті немає вільних для будівництва земель. Одні зводять будинки для проживання, а інші – суто для відпочинку з усіма можливими умовами для цього (від окремого будиночку для обслуговуючого персоналу до басейну чи спортивного майданчика). «Царське село», знане свого часу серед бориспільців через розкішні колись будинки, у порівнянні із ось такими новими мікрорайонами Борисполя просто «відпочиває».

Юлія ГАМАН
Фото автора
джерело: Вісті

Оцени новость →
Просмотров: 501
Рейтинг: 0.0/0

Комментарии

avatar

Новости по теме

Новости партнеров