Чергову партію гральних автоматів — 12 штук — вилучено у Борисполі на вулиці Привокз" />

рецепти від читачів

Бориспіль не бажає слави Лас-Вегаса

Новости в Борисполе

Чергову партію гральних автоматів — 12 штук — вилучено у Борисполі на вулиці Привокзальній

«Ти його у двері не пускай, так він у шпарину полізе», — так говорять у народі про набридливого візитера. Для гральних автоматів у нашій державі вже давно зачинені всі двері законом про заборону грального бізнесу. Але ділки і досі продовжують шукати шпарини, зокрема у Борисполі. Кореспондент «Вістей» уже одного разу була свідком, як випадково викрили салон гральних автоматів, що ховався під вивіскою ігрового клубу.
«Інтерактивний клуб» — таку безневинну назву має ще один гральний заклад, який лише позаминулого тижня розгорнув свою діяльність на вулиці Привокзальній практично біля самого вокзалу. Але вже минулого четверга йому довелося «згорнутися».
Того дня надвечір, саме тоді, коли до закладу активно пішов клієнт, туди у всеозброєнні завітали представники Бориспільського відділу податкової міліції. І цей візит був зовсім не випадковий. Деякі перехожі бачили, як серед ночі розвантажували гральні автомати. Та й самі працівники грального закладу майже не ховалися зі своєю діяльністю: вдень крізь відчинені двері навіть на відстані було добре видно, як із напівтемряви підморгують вогниками однорукі бандити. Тож правоохоронці мали достатньо інформації.
Маленька тісна кімната без жодного вікна була щільно заставлена автоматами. По центру приміщення залишався лише вузький прохід між стільцями. Вечір тільки починався, а в залі вже грало кілька чоловік. І навіть при такій невеликій кількості людей дихати у залі було важко.
Гравцям, замість того, щоб за допомогою «однорукого» випробовувати удачу, довелося давати пояснення правоохоронцям. Такі самі неприємні хвилини пережили касир, яка стверджувала, що працює тільки другу зміну, і охоронець, який запевняв, що перший день вийшов на стажування. А щодо власників та керівників грального закладу — повне інкогніто. Ніхто зі співробітників нічого ні про кого не знає. Принаймні, так вони стверджують.
Зате керівник операції з ліквідації грального закладу швидко став відомим для зацікавлених осіб. Він навіть отримав по телефону попередження, що із завтрашнього дня він і його команда залишаються без роботи…
На сьогодні відомо поки що небагато: оскільки нічні візитери того дня ще не встигли побувати у гральному закладі, у самих автоматах грошей виявилося небагато — всього 140 грн. Зате сейф був не порожнім. Там зберігалося 2 тис. 357 грн. Але, схоже, ця сума також не дуже велика. Адже, судячи із записів у журналі, бували дні, коли добовий прибуток сягав 15 тис. грн.
Тієї ж ночі автомати вивезли із грального закладу. Тимчасово їх поставили у приміщенні податкової міліції, а потім їх перевезуть на зберігання, аж доки не відправлять на переробку. Є фірма, яка займається утилізацією подібної техніки.
Власнику гральних автоматів перебування «під замком» не загрожує. На жаль. А от штраф доведеться сплатити солідний — 5 млн 40 тис. грн. Кошти, які вдасться вилучити після переробки конфіскованих автоматів, також підуть на користь держави. Шкода, що не до міського бюджету…
Як стало відомо кореспонденту, такі заклади у Борисполі з’являються приблизно раз на місяць. І закриває їх податкова міліція дуже швидко. Інформацію про нові точки дислокації «одноруких бандитів» вони отримують, використовуючи власні оперативні можливості, а також завдяки участі небайдужих людей, як і було у цьому випадку.
Якщо хтось має необхідність повідомити про те, що Бориспіль знову атакують «однорукі», можна подзвонити до чергового Бориспільського відділу податкової міліції за телефоном 5-09-54. Перевіряються навіть анонімні повідомлення.

Яна Верхівська

джерело: Вісті

Оцени новость →
Просмотров: 569
Рейтинг: 0.0/0

Комментарии

avatar

Новости по теме

Новости партнеров