Тема пияцтва набила оскому, але її не оминути. Тим більше після п" />

ВойтиРеклама на сайте

рецепти від читачів

Бориспіль напідпитку

Новости в Борисполе

Тема пияцтва набила оскому, але її не оминути. Тим більше після побаченого – п’яного розгуляю у Борисполі на День Перемоги.

Щовечірні посиденьки молоді у центрі міста із пляшкою пива чи чогось міцнішого стали звичною картиною, але їм далеко до того, що було у центрі Борисполя увечері славного Дня Перемоги – Новий рік та День міста «відпочивають».
Таким Бориспіль ще, мабуть, не бачили – увечері під завісу святкування Великої Перемоги місто перетворилося в осередок пияцтва. Мова не про організацію свята до цього визначного в нашій історії дня, не про помилки і вдалі моменти під час святкування, а про те, що під час святкування і відпочинку для бориспільців є важливішим. На жаль, це алкогольні напої.
Дивлячись на те, у якому стані святково одягнений народ на День Перемоги повертався додому (а хто і далі продовжував шукати пригод на свою п’яну голову), складається враження, що люди ніколи до цього не бачили і не вживали алкогольних напоїв, а на 9 Травня таки отримали можливість до них допастися. Ох і відірвалися ж! Пийте – ніхто ж не має права забороняти. Та тільки ж міру знайте! Та, на жаль, під час святкування Дня Перемоги міри дехто не знав. Втім, як і під час вечірніх посиденьок, які у одних закінчуються тверезо і мирно, а у інших – великою пиятикою.
Ось лише декілька картин вечірнього загальноміського відпочинку на 9 Травня. Але які! У парку біля баскетбольного майданчика молоді хлопець та дівчина вийшли провітритися із сусіднього «питного» закладу. Обоє, щоб не впасти (дівчині важче – вона на підборах!), тримаються руками за сітку цього майданчика. Перекидаються словами свого п’яного діалекту. Намагаються зрушити із місця, та не можуть – спуститися із невеликого підвищення, на якому розташований майданчик, назад до закладу у такому стані вкрай важко. І що найстрашніше – дівчина у гіршому стані, ніж хлопець.
Прямую далі осередком святкування – міським парком, на який уже встигла опуститися вечірня прохолода. Ось алеєю повертаються додому чоловік та дружина трохи старші середнього віку: святково одягнені, вони в унісон ведуть п’яні теревені, чоловік пританцьовує попереду дружини, а та сором’язливо відкидає його п’яні залицяння. Раптово чоловік перечіпається і падає. Вірна його супутниця робить жалюгідні спроби підняти свою другу половинку із землі, та, вона, на жаль, знаходиться у такому стані, що і сама потребує сторонньої допомоги.
Біля входу у парк якраз біля інформаційних сіті-лайтів відпочиваючих «раком» (іншого слова і не підбереш) зустрічає п’яний в зюзю ще молодий чоловік. У святковому костюмі, він хитається, бідолаха, роблячи спробу встати на ноги, а за ним, як за равликом, тягнеться мокрий слід… Доповнює цю картину і молоде подружжя, яке прогулюється поруч. Дружина вагітна, а чоловік плететься, чіпляючись за неї, у стані сильного алкогольного сп’яніння.
За інформацією міліції, п’яних бійок чи якихось надзвичайних ситуацій на святкуванні Дня Перемоги не було. А ось випадків, коли батьки, які розгулялися на святі, губили дітей, було чимало. Тож саме у пошуку мам і татусів і були задіяні правоохоронці. Окрім цього, довелося вгамовувати компанію старших школярів та студентів, які переборщили зі святкуванням. Та картин тотального сп’яніння від присутності у парку міліції не було менше. Не дуже відрізняються від загальноміських свят і вечори після звичайних робочих буднів. Якщо не викликають остраху у занадто жвавих під дією алкоголю відпочиваючих патрулі міліції у парку під час свят, то у звичайні дні на правоохоронців взагалі не звертають увагу, бо двоє-троє міліціянтів на увесь центр міста – що є, що немає.
Таких «п’яних» картин можна змалювати ще багато, та чи змінить це щось? Адже самі люди не хочуть цих змін – святкувати (а кому і жити) у такому стилі для них те, що треба! Яка там моральність, який там «приклад для молодого покоління», якщо старші бориспільці разом із цим підростаючим поколінням спиваються, плюють собі в душу. Так, на День Перемоги бориспільці погуляли на славу! Нічого не скажеш! Яка там повага до ветеранів, загиблих в ім’я Перемоги… Швидше – черговий привід, щоб напитися до свинячого вереску. А свиням хіба місце у людському суспільстві?

Юлія ЛИСИЦЯ

джерело: ВІСТІ

Оцени новость →
Просмотров: 752
Рейтинг: 0.0/0

Комментарии

avatar
0
3 Спам
Нда, если бы от статей ещё и польза была...... а так почитали, и пошли дальше бухать, благо государсвто поводов даёт...хотя с другой стороны нашему брату и без повода назюзюкаться - не фиг делать а потом показать себя во всей красе...
avatar
-1
1 Спам
Нет, это не Юлия Лисица, а просто совесть нации. Сколько можно писать эти комсомольские статьи про пьянство? Фантазии не хватает тему найти чтоли? Агитка эта длится ещё с 80-х годов прошлого века (если не ранее), и проку от этих агит и документальных фильмов, плакатов и статеек - ноль. Как собственно и от этой конкретной.
Да и вобще бориспольского журналиста хлебом не корми - дай про пьянство написать. Идея фикс просто какая-то. Пора наверно собирать коллекцию статей бориспольских журналистов о пьянстве.
avatar
0
2 Спам
А это как в советские времена - не дают писать: там обидим кого-то и там, а там нам по башке дадут. Поэтому и пишут разный бред.
Только от этого городу не легче.
avatar

Новости по теме

Новости партнеров