ВойтиРеклама на сайте

рецепти від читачів

Біля Іванкова водій моторолеру не впорався з керуванням

Криминал в Борисполе

Біля Іванкова водій моторолеру не впорався з керуванням У минулий вівторок, 14 травня біля села Іванків, Бориспільського району, 36-річний мешканець цього села перебуваючи за кермом моторолеру KEEWAY не впорався з керуванням та вилетів у кювет. Про це Borispol.org.ua повідомила прес-служба Бориспільського МВ МВС України в Київській області.

В результаті дорожньо-транспортної пригоди водія моторолера було доставлено до Бориспільської районної лікарні з переломами різної складності.

Крім того, працівники Бориспільського відділу ДАІ нагадують водіям, що у зв'язку з поганим покриттям автодоріг, потрібно бути уважнішим та обережнішим на дорозі, дотримуватися ПДР та техніки безпеки руху.

Возле Иванкова водитель мотороллера не справился с управлением

В минувший вторник, 14 мая возле села Иванков Бориспольского района, 36-летний житель этого села находясь за рулем мотороллера KEEWAY не справился с управлением и вылетел в кювет. Об этом Borispol.org.ua сообщила пресс-служба Бориспольского ГО МВД Украины в Киевской области.

В результате дорожно-транспортного происшествия водитель мотороллера был доставлен в Бориспольскую районную больницу с переломами различной сложности.

Кроме того, работники Бориспольского отдела ГАИ напоминают водителям, что в связи с плохим покрытием автодорог, нужно быть внимательным и осторожным на дороге, придерживатся ПДД и техники безопасности движения.

впорався, моторолеру, керуванням, водій, Іванкова, Біля
Оцени новость →
Просмотров: 1355
Рейтинг: 5.0/2

Комментарии

avatar

Новости по теме

Новости партнеров