ВойтиРеклама на сайте

рецепти від читачів

Бельгійський захисник пішов з футболу заради гей-порно

Новости спорта

Бельгійський захисник пішов з футболу заради гей-порно Відсутність толерантності до гомосексуалізму в роздягальні Мехелена призвело до того, що Де Фалько вирішив не відновлювати ігрову форму для повернення в футбол після травми, а відразу почати нову кар'єру - порно-зірки.

27-річний екс-гравець дав відверте інтерв'ю Antverpen Gazette, в якому розповів про свої плани в ролі кіноактора і про те, як йому доводилося приховувати свою орієнтацію.

"З часом я все дужче й дужче хотів зізнатися світу в тому, хто я такий. Я міг продовжувати ігрову кар'єру, проте після розмови з керівництвом клубу я вирішив, що повинен залишити футбол раніше, щоб змінити своє життя", - зізнався Де Фалько.

За його словами, футбольний світ ще не готовий прийняти у свої обійми геїв і лесбіянок, оскільки навколо цього виду спорту існує занадто багато забобонів, а всі його учасники мають в цілому низькою толерантністю.

"У 20 років я вже був у гей-колах, але, коли грав у футбол, моя орієнтація не була розкрита. Якби стало відомо про те, що я - гей, у мене, безсумнівно, виникли б проблеми з кар'єрою футболіста", - упевнений Де Фалько.

В даний час Де Фалько взяв творчо псевдонім Стань Фалкон і підписав відразу кілька контрактів зі студіями на зйомки в гей-порно.

футбол, Мехелен
Оцени новость →
Просмотров: 2148
Рейтинг: 5.0/1

Комментарии

avatar

Новости по теме

Новости партнеров