ВойтиРеклама на сайте

рецепти від читачів

Авіапоштою за кордон намагалися переслати запчастинами до військової зброї

Криминал в Борисполе

Авіапоштою за кордон намагалися переслати запчастинами до військової зброї Авіапоштою за кордон намагалися переслати 87 відправлень з запчастинами до військової зброї

На черзі - черговий вдалий приклад співпраці кількох відомств, Київської обласної митниці та Управління служби безпеки України у м. Києві, на перепоні порушення порядку здійснення міжнародних передач товарів, що підлягають державному експортному контролю.

За результатами спільних дій стосовно відправника запчастин до зброї, Управлінням Служби безпеки України у м. Києві було порушено кримінальну справу за ознаками злочину, передбаченого ч.2 ст. 333 Кримінального кодексу України.

Інформативно: ч. 2 ст. 333 КК України: «Порушення порядку здійснення міжнародних передач товарів, що підлягають державному експортному контролю» (діяння, вчинене повторно або організованою групою, карається обмеженням волі на строк до п'яти років або позбавленням волі на той самий строк, з позбавленням права обіймати певні посади чи займатися певною діяльністю на строк до трьох років).

Крім того, Службою боротьби з контрабандою та порушеннями митних правил Київської обласної митниці наприкінці минулого року було зафіксовано спробу порушення порядку здійснення міжнародних передач товарів, що підлягають державному експортному контролю.

Затворні рами, приклади, корпуси магазинів, цівки, пружини до вогнепальної зброї, металеві накладки тощо - були виявлені у вісімдесяти семи (87) поштових відправленнях, які прямували на адресу закордонних отримувачів у США, Франції, Бельгії тощо.

Всі ці предмети протягом невеликого проміжку часу були виявлені митниками під час проведення митного контролю поштових відправлень, на рентген-апараті служби авіабезпеки ДП МА "Бориспіль" в дільниці обміну авіапошти.

Для перевірки законності переміщення виявлених предметів Київською обласною митницею в свій час було направлено запит до Міністерства оборони України. Згідно з відповіддю стало відомо, що виявлені предмети є товарами військового призначення. Крім того, у відповідності до інформації, наданої Державною службою експортного контролю, виявлені у поштових відправленнях товари військового призначення підлягають державному контролю.

Як відомо, до товарів військового призначення відноситься: гладкоствольна зброя калібру менш як 20 мм та інша зброя, у тому числі автоматична, калібру 12,7 мм (калібр 0,5 дюйма) або менше та "аксесуари" до неї, а також "спеціально призначені" для неї «компоненти».

Таким чином, нашим співвітчизником було вчинено дії, спрямовані на переміщення товарів військового призначення через митний кордон України з приховуванням від митного контролю, тобто з поданням митному органу як підстави для переміщення товарів у поштовому відправленні документів, що містять неправдиві дані щодо їх найменування.

В результаті, митниками було складено протоколи про порушення митних правил, а судом, у всіх випадках, було застосовано рішення про конфіскацію даних предметів.

зброї, переслати, військової, кордон, запчастинами, намагалися, Авіапоштою
Оцени новость →
Просмотров: 894
Рейтинг: 5.0/2

Комментарии

avatar

Новости по теме

Новости партнеров