У вівторок, 17 лютого, у центрі міста ближче до обіду було людно: невідомі хлопці та до" />

ВойтиРеклама на сайте

рецепти від читачів

Аноніми чистили Бориспіль від снігу

Новости в Борисполе

У вівторок, 17 лютого, у центрі міста ближче до обіду було людно: невідомі хлопці та дорослі чоловіки із лопатами та ломами у руках завзято прибирали із центральних алей сніг та лід. Дівчата їм допомагали, роздаючи перехожим листівки, у яких закликали бориспільців разом об’єднатися у боротьбі із наслідками цьогорічних снігопадів. Працювали мовчки, розділившись на окремі групи. Але розповісти про себе, а головне, сказати, яку із політичних сил чи громадських організацій представляють, вони не захотіли. Повторювали лише схожий на завчений текст: ми усі бориспільці, друзі і родичі між собою, поприбирати сніг із тротуарів вирішили самі. Та на прохання кореспондента «Вістей» розчистити сніг при під’їзді до податкової ініціатори цієї акції відмовилися. Видно, їм вигідніше проводити прибирання у людних місцях, а не там, де дійсно замело.

Збігом обставин чи все ж запланованим пунктом цієї акції став приїзд до Борисполя два дні поспіль (16 та 17 лютого) журналістів «5 каналу» та «Інтеру». Коментував ситуацію із засніженням міста колегам зі столиці перший заступник міського голови Микола Корнійчук.
Допомогти комунальникам навести лад на вулицях Борисполя – благородна справа. Але ж навіщо, роблячи одне благо, створювати проблеми в іншому: наслідком цієї активності неговірких активістів стали обклеєні їхніми агітками стовпи, зупинки, об’єкти зовнішньої реклами! Виходить, одне прибрали, а інше засмітили. Проте вони все ж повідомили, що у четвер, 18 лютого, секрет цієї акції буде розкрито на зустрічі небайдужих біля пам’ятника Леніну об 11-й годині. Заінтригували… Тож читайте продовження цієї історії у наступному номері «Вістей».

Юлія ЛИСИЦЯ

Источник

Оцени новость →
Просмотров: 582
Рейтинг: 0.0/0

Комментарии

avatar

Новости по теме

Новости партнеров