ВойтиРеклама на сайте

рецепти від читачів

Аквапарк відкрито!

Новости в районе

Аквапарк відкрито! У Броварах у торгово-розважальному центрі «Термінал» 1 листопада відкрився Аквапарк. Близько 500 осіб із задоволенням випробовували свої відчуття на водних гірках та в басейнах.
У 4-поверховому водно-розважальному комплексі для дорослих є 9 великих гірок, 1 «хвильовий» басейн, басейн біля бару, басейн із масажами, сауна та джакузі. Є зона для дітей, що сягає 270 кв. м. В аквапарку є різноманітні душі і, звичайно ж, водні гірки загальною протяжністю 1 км. Найдовша з них — «Мастер Бластер» завдовжки 200 метрів.

Одночасно в аквапарку можуть перебувати близько 1500 відпочивальників, за якими постійно спостерігають рятувальники. Температура води коливається від 28 до 36ОС. Для того щоб відвідати аквапарк, медична довідка про стан здоров’я не вимагається. Повинен бути лише костюм для плавання. До речі, на території аквапарку можна придбати купальник. Шапочки для плавання теж не є обов’язковим атрибутом, тому відвідувачі почувають себе, як на березі моря. Попереднього продажу квитків не передбачено. Працює аквапарк щодня з 10.00 до 22.00, а в п’ятницю, суботу та напередодні святкових днів — з 10.00 до 23.00. Фото та відеозйомка у приміщенні забороняються.
Влітку третина даху буде відкриватися, і відпочивальники матимуть змогу насолоджуватися сонячними ваннами. Вартість відпочинку коливається від 90 до 360 гривень — залежно від часу перебування в аквапарку.
Тож поки інші пристоличні міста, а зокрема Бориспіль, перебувають у стані одвічних роздумів «бути чи не бути аквапарку», Бровари вже приймають відвідувачів. А це для мешканців та гостей міста радість, а для броварчан ще й додаткові робочі місця.

Галина Литовченко

аквапарк, бровары
Оцени новость →
Просмотров: 9399
Рейтинг: 5.0/4

Комментарии

avatar

Новости по теме

Новости партнеров