ВойтиРеклама на сайте

рецепти від читачів

"Аеросвіт" ввів послугу знайомства з попутниками на етапі бронювання квитка

Общество

Авіакомпанія "Аеросвіт" і компанія SeatID впровадили послугу, що дозволяє пасажирам на етапі бронювання і онлайн-купівлі квитка отримати інформацію про попутників і встановити з ними контакт через соціальні мережі.

Скористатися послугою можна, вибравши опцію SeatID у формі онлайн-бронювання. Пасажирові буде запропоновано авторизуватися в системі з допомогою аккаунтів в мережах Facebook або LinkedIn. Потім він отримає доступ до зображення і іншій інформації профілю (в соціальних мережах) пасажирів поточного рейсу, що погодилися на ідентифікацію через SeatID. Таким чином, пасажирам "Аеросвіт" надається можливість заздалегідь познайомитися з попутниками з урахуванням їх соціальних переваг і інтересів.

Послуга SeatID надається на безкоштовній основі для мандрівників,
що придбають квитки в режимі онлайн на сайті "Аеросвіт". При цьому SeatID
дотримується політики строгої конфіденційності, що дозволяє користувачеві самостійно контролювати міру доступу до особистої інформації з профілю в соціальних мережах.

Персональні дані, вказані пасажиром в процесі купівлі квитка, не відображаються.

послугу, етапі, знайомства, бронювання, квитка, Аеросвіт, ввів, попутниками
Оцени новость →
Просмотров: 734
Рейтинг: 5.0/1

Комментарии

avatar
0
1 Спам
А кто АФФТОР данного поста?? Давайте скинемся и подарим ему на НГ - орфографический словарь ))))
avatar
0
2 Спам
с такими подарками обращайся в службу гугл-переводчик )
avatar
0
3 Спам
Вот видишь какие "некультурные" бесплатные сервисы нам Америка впаривает. Но всё таки, можно же было после перевода текста, его хоть чуточку отредактировать cool
avatar
0
4 Спам
не было возможности, текст добавлялся с телефона, а там не сильно уж разгуляешься. Я его уже поправил, так что качество грамматики дело поправимое
avatar

Новости по теме

Новости партнеров