ВойтиРеклама на сайте

рецепти від читачів

Аеросвіт і МАУ підтримують плани розвитку «Борисполя» як конкурентоздатного хабу

Новости в Борисполе

Аеросвіт і МАУ підтримують плани розвитку «Борисполя» як конкурентоздатного хабу Найбільші українські авіакомпанії «Аеросвіт» і «Міжнародні Авіалінії України» (МАУ) повністю підтримують прагнення Уряду України трансформувати аеропорт «Бориспіль» в потужний міжнародний вузловий аеропорт, хаб.

На сьогодні МАУ і «Аеросвіт» спільно забезпечують близько 70% пасажиропотоку, який обслуговується «Борисполем», постійно нарощуючи його транзитну складову.
Таким чином, дві найбільші мережеві авіакомпанії України активно сприяють розвитку аеропорту «Бориспіль» в якості хабу.

Саме з цієї причини обидва авіаперевізники зацікавлені в подальшому спільному розвитку найбільшого аеропорту України і зміцненні його транзитного потенціалу.

«Аеросвіт» і МАУ вітають намір Уряду вирішити це завдання шляхом залучення на конкурсній основі професійної компанії з підтвердженим міжнародним досвідом управління об'єктами авіаційного транспорту.

Загальноприйнята світова практика підтверджує ключову роль базових авіаперевізників в розвитку міжнародних аеропортів як потужних конкурентоздатних хабів. У зв'язку з цим і «Аеросвіт», і МАУ розраховують на те, що вони будуть залучені керівництвом галузі до розробки основних умов концесійного конкурсу.

МАУ і «Аеросвіт» переконані в тому, що оптимальний вибір концессионера-эксплуатанта можливий тільки при
абсолютній відкритості і прозорості конкурсу, забезпеченні доступу до участі в нім що усіх, що бажають і виділенні
достатнього часу на його проведення.

Враховуючи стратегічне значення для країни рішення, яке буде прийнято за підсумками концесійного конкурсу, яка-небудь поспішність в його організації недопустима.

Зі свого боку авіакомпанії «Аеросвіт» і МАУ спільно починають консультації з ведучими міжнародними компаніями - операторами аеропортів - відносно їх участі в майбутньому конкурсі і в перспективі розглядають можливість створення консорціуму з метою забезпечення найбільш ефективної взаємодії базових авіаперевізників і аеропорту «Бориспіль».

Авіакомпанія «Аеросвіт - Українські Авіалінії» заснована в 1994 році, базується в київському міжнародному
аеропорту «Бориспіль». Обслуговує 80 міжнародних маршрутів в 34 країни, у тому числі сім трансконтинентальних безпосадочних повітряних ліній.

Забезпечує перевезення пасажирів в найбільші міста України. Оперує флотом у складі 29 повітряних суден виробництва компанії Boeing, включаючи 8 далекомагістральних Boeing 767 і 21 среднемагистральный Boeing 737. Також використовує літаки перевозчиков-партнерів Airbus 320/321, Embraer 145, Embraer 190 і ATR - 72.

Авіакомпанія «Міжнародні Авіалінії України» заснована в 1992 році. 100% акцій компанії знаходяться в приватній власності. Флот МАУ складається з 20 среднемагистральных літаків Boeing - 737.

Авіакомпанія сполучає Україну з 40 столицями і ключовими містами Європи, Азії, Африки і СНД, забезпечуючи також стикування з
маршрутами своїх міжнародних партнерів у більш ніж 3000 інших міст світу. Базовим аеропортом МАУ являється міжнародний аеропорт Києва «Бориспіль» (КВР). МАУ виконує близько 700 міжнародних і внутрішніх рейсів в тиждень.

хабу, розвитку, плани, підтримують, Аеросвіт, конкурентоздатного, «Борисполя»
Оцени новость →
Просмотров: 736
Рейтинг: 5.0/2

Комментарии

avatar
1
1 Спам
Ох, как всё красиво завуалировано, с первого раза прочтения поста даже и не сразу понял о чем идет речь. Концессионный конкурс хотят произвести для компаний с большим опытом работы, для улучшения эффективности пасажиропотока.
А могли бы, просто вместо всего поста, написать в двух строчках: Аэропорт "Борисполь" передаёться в монополию двум отечественным авиакомпаниям, за солидный "откат" в пользу государства....
avatar

Новости по теме

Новости партнеров