ВойтиРеклама на сайте

рецепти від читачів

Адамек: Я приготував для Кличка кілька сюрпризів

Новости спорта

Адамек: Я приготував для Кличка кілька сюрпризів Польський боксер-суперважкоатлет Томаш Адамек впевнений, що зуміє неприємно здивувати чемпіона світу за версією WBC Віталія Кличка бій з яким відбудеться 10 вересня у Вроцлаві

Про це Адамек розповів в інтерв'ю виданню «Спорт. День за днем » .

- Ви стверджуєте, що ваш дух і розум сильніше, ніж у Віталія Кличка. Ви встигли зіграти з чинним чемпіоном з десяток шахових партій і розбили його в них в пух і прах, після чого дозволяєте собі робити висновки про розум українця?

- Мабуть, журналісти не зовсім правильно витлумачили мої слова. Я говорив про те, що в Польщі мільйони людей дивитимуться наш бій і більшість з них вірять у мою перемогу. Тому вся моя воля буде спрямована на те, щоб не підвести співвітчизників. Ми разом з моїм наставником Роджером Бладвортом приготували для Віталія кілька сюрпризів. Думаю, під час бою Кличко буде здивований.

- Букмекерські контори залишають вам дуже примарні шанси на перемогу - вам дають коефіцієнт 5,0, а ставки на перемогу чемпіона приймають з коефіцієнтом 1,14. Всезнаючі букмекери помиляються?

- По-перше, я не цікавлюся котируваннями букмекерських контор. Мені це ні до чого. По-друге, бокс тим і прекрасний, що дуже часто бої закінчуються плачевно для фаворита. У березні 2003 року в бою з Володимиром Кличко на Коррі Сандерса, мабуть, ставили ще менше, ніж на мене. Але це не завадило південноафриканцю нокаутувати Володимира вже у другому раунді. Леннокс Льюїс програвав нокаутом у другому раунді Оліверу Макколу і в п'ятому - Хасиму Рахману.

А згадайте першу поразку Віталія Кличка від Кріса Берда - американцеві тоді взагалі давали примарні шанси. Але після того бою в квітні 2000 року в послужному списку чинного чемпіона у графі «поразки» з'явилася одиничка.

- Це було 11 з гаком років тому. У нас є приказка на цю тему: «Згадала баба, як дівкою була».

- Історії властиво повторюватися. Чому я не можу зробити те, що свого часу вдалося Крісу Берду і Ленноксу Льюїсу? Я дуже поважаю Віталія: повернутися в 37 років у бокс після 40-місячної перерви і відразу виграти титул чемпіона світу - величезне досягнення. Дивовижно, що він вже три роки нікому не віддає свій титул. Але у будь-який, навіть самої прекрасної історії має бути свій кінець. Я зроблю все, щоб 10 вересня у Вроцлаві заповітний чемпіонський пояс залишився в Польщі.

- Після повернення на професійний ринг Кличко-старший провів сім боїв. Всі семеро його суперників перед боєм говорили мені, що Віталій буде нокаутований. У підсумку всі семеро поступилися, причому до фінального гонга дотягли тільки двоє. І останнього з них, американця Шеннона Брігса, з роздягальні відвезли в госпіталь, де він всю ніч знаходився в несвідомому стані. Не боїтеся?

- Якщо ви дивилися хоча б один мій бій, то у вас навряд чи є привід звинувачувати мене в боягузтві. Якщо не дивилися - подивіться. На стадіоні у Вроцлаві спостерігати за нашим боєм будуть більше 40 тисяч уболівальників, більшість з них - мої співвітчизники. Хіба я можу на їхніх очах мерзнути? Після це я б перестав поважати самого себе. Я абсолютно не боюся Віталія і готовий до війни.

- Віталій набагато вище і крупніше вас. Прийнято вважати, що гарний великий боксер завжди поб'є хорошого маленького боксера.

- У мене є як мінімум одна перевага перед Кличко - швидкість. Я все повинен робити трохи швидше українця. Я повинен вимотати 40-річного чемпіона. Мабуть, це мій єдиний шанс перемогти.

- Ви вже сказали, що готуватися до бою з вами потрібно і Володимиру Кличку. Мовляв, поб'єте Віталія, і настане черга його молодшого брата. Як би не довелося пошкодувати про власні словах після бою ...

- Судячи з ваших запитань, ви мене вже поховали. Якщо ж говорити серйозно, то я звик нести відповідальність за свої слова. Образно кажучи, домігшись бою з Віталієм, я беру квиток в один кінець. Але я свідомо йду на це.

Адамек, Кличко, бокс
Оцени новость →
Просмотров: 674
Рейтинг: 5.0/1

Комментарии

avatar

Новости по теме

Новости партнеров