ВойтиРеклама на сайте

рецепти від читачів

А аварійний стовп і нині там

Криминал в Борисполе

А аварійний стовп і нині там Про цей електричний стовп, що на розі вулиць Комуністичної і Толстого у місті Борисполі, «Вісті» писали ще влітку. Перед тим у стовп врізалася машина. Тоді постраждав не лише автомобіль, але й сам стовп. Бетон із нього викришився настільки, що місцями залишилася одна арматура. А на цьому стовпі ще й ліхтар тримається.

Пошкоджену електроопору підтримує абрикоса. Нині дерево скинуло листя і загрозливий стан стовпа став особливо помітним. Не доведи Господи сильного вітру, стовп може не просто звалитися, обірвавши лінії електромереж, але й упасти на приватний житловий будинок, що знаходиться поряд. Наслідки такого падіння можуть виявитися фатальними.

Оскільки влітку на статтю ніхто не відреагував, «Вісті» звернулися з цією проблемою вже безпосередньо до міської ради, щоб хоч з’ясувати, яка служба відповідальна за того стовпа. Адже у будь-якому випадку міська рада повинна відповідати за ситуацію в місті в цілому.

Начальник головного управління комунального господарства міста Володимир Іванович Аврамчук повідомив, що замінювати того стовпа повинна енергопостачальна організація — Бориспільське РП «Київобленерго», і запевнив, що візьме цю проблему на контроль.

Напевне, сьогодні вже пізно запитувати, чому на неї не звернули увагу ще влітку, після першої публікації у «Вістях» . Але хочеться вірити, що до початку вітрів і снігопадів аварійний стовп таки буде замінено. Адже він загрожує не тільки майну, але й життю людей.

Ірина КРИНИЧНА

Источник: http://i-visti.com

Бориспіль
Оцени новость →
Просмотров: 714
Рейтинг: 5.0/1

Комментарии

avatar

Новости по теме

Новости партнеров