ВойтиРеклама на сайте

рецепти від читачів

4 бориспільські льодові майданчики протримаються до 8 березня

Новости в Борисполе

4 бориспільські льодові майданчики протримаються до 8 березня Інформацію оприлюднив директор Центру спорту Микола Костянець, звертаючись до городян через місцеві ЗМІ, щоб привернути увагу тутешніх школярів та дорослих до можливості організації здорового зимового дозвілля на свіжому повітрі.

— У місті працюють безкоштовно для відвідувачів чотири льодові катки, що гарантовано протримаються до третини березня, навіть коли температура повітря підніметься до нуля градусів і вище, — переконаний Микола Костянець. — Якість льоду і вміння кататися на ковзанах усі бажаючі можуть перевірити на залитому хокейному полі стадіону «Колос», на озері Княже, що в районі школи № 8, у дворі вулиці Червоноармійська, 4, 7, а також у парку відпочинку на тенісних кортах. До речі, останній і найбільший у Борисполі льодовий майданчик було залито в лютому комунальниками за кошти міської ради.

Спеціалісти Центру спорту, які доглядають за станом паркового катка, бідкаються, що, незважаючи на велику якісну льодову площу, відпочивальників там мало. Причину вбачають не в холодній погоді, а в байдужості сучасної молоді до активного дозвілля, перевагу юні, мовляв, надають Інтернету.

Автор: Оксана КОБЗАР

Источник: http://i-visti.com

Бориспіль, молодь, новини, каток
Оцени новость →
Просмотров: 931
Рейтинг: 5.0/3

Комментарии

avatar

Новости по теме

Новости партнеров