ВойтиРеклама на сайте

рецепти від читачів

24 травня відбулася нарада очільників міста та району

Новости в Борисполе

Як уже повідомлялось, Анатолієм Присяжнюком, головою КОДА, досягнуто попередніх домовленостей щодо будівництва іноземним інвестором на Київщині заводу з переробки твердих відходів під час зустрічі з головою правління компанії «ЕкоЕнерджі Скандинавія» Гулстрандом Ларсом. Ця компанія розробляє та інвестує проекти зі спорудження і технічного обслуговування підприємств, що виробляють енергію з відходів та біопалива. Сприяє проведенню цієї роботи на території України українська компанія «БіогазПром».

Під час зустрічі сторони підписали Меморандум про взаєморозуміння щодо успішного розвитку, фінансування, будівництва та експлуатації підприємств з виробництва енергії з відходів потужністю 100 МВт на території Київської області.

24 травня в кабінеті голови РДА Івана Шкирти відбулася нарада керівництва міста та району щодо виготовлення проектної документації та місця розташування майбутнього сміттєпереробного заводу (сміттєзвалища) на Бориспільщині. Це спільний проект міста та району, який потребує і часу, і коштів. Проблема досить актуальна і її обговорюють чи не на кожній нараді. Цього разу керівництво радилося у досить вузькому колі: Іван Шкирта, голова РДА, Анатолій Федорчук, міський голова та їх перші заступники — Микола Кононенко та Микола Корнійчук.

джерело: Бориспільська РДА

Оцени новость →
Просмотров: 526
Рейтинг: 0.0/0

Комментарии

avatar

Новости по теме

Новости партнеров