ВойтиРеклама на сайте

рецепти від читачів

Автостанція «європейського» значення

Новости в Борисполе

Центральна автобусна станція міста Бориспіль, яка знаходиться на Київському Шляху (навпроти найбільшого довгобуду міста), не витримує жодної критики як пасажирів, так і водіїв. Приміщення «автовокзалу» нагадує невеличкий генделик або ж звичайну міську зупинку.

Під накриттям, яке в інших містах зветься залом очікування, поміститься з десяток пасажирів. Тож у дощ є де сховатися, а от у мороз — ніде. Та найбільша проблема — відсутність туалету, про якісь особливі зручності на «вокзалі» не йдеться. Страждають від цього, у першу чергу, працівники. Вони говорять, що після переведення каси до нової будівлі пообіцяли зразу ж добудувати туалет. Та минуло вже понад два місяці, а проблема залишилась невирішеною. Чи то забули, чи то криза завадила — невідомо.

Нещодавно я стала свідком, як одна літня жінка з онучкою вибігла з автобуса дальнього слідування у пошуках нужника... Можете уявити, яке здивування і розпач були у неї на обличчі. Жінка не могла повірити, що у райцентрі, де поряд аеропорт міжнародного значення, на автостанції немає туалету! А зупиняються ж тут автобуси, які курсують до Дніпропетровська, Донецька, Харкова, Полтави, Переяслава-Хмельницького і навіть до Бєлгорода (Росія).

автостанція, Бориспіль, авто
Оцени новость →
Просмотров: 938
Рейтинг: 5.0/1

Комментарии

avatar

Новости по теме

Новости партнеров