28, 29 і 30 червня на водоймах Бориспільщини сталося п’ять смертей
Вода — ди" />

ВойтиРеклама на сайте

рецепти від читачів

Вода не пробачає недбалості

Новости в Борисполе

28, 29 і 30 червня на водоймах Бориспільщини сталося п’ять смертей
Вода — дивовижна стихія. Вона може бути ніжною і лагідною, теплою чи освіжаючою. Вона може зцілювати і рятувати… Але в одну мить вода може перетворитися на безжального монстра, який забирає життя…
За інформацією Головного управління МНС України в Київській області, тільки з початку цього року на Київщині вода забрала життя 76 людей. Серед них — 9 дітей. 52 із цих трагічних випадків трапилися протягом червня та липня.
14 випадків загибелі людей на воді сталися на Бориспільщині. Але якщо протягом лютого — травня вода забрала 5 життів, то починаючи із 28 червня вже загинуло 9 осіб. На щастя, серед них немає дітей, але переважна більшість — молоді люди віком від 20 до 30 років. Найстрашніші жнива водної стихії були 28, 29 і 30 червня — п’ять смертей протягом трьох днів.
28 червня у с. Кийлів під час купання втопився житель Борисполя 1988 р.н. Наступного дня у штучній водоймі с. Іванків загинув житель цього села 1985 р. н. та не повернувся з купання на озері житель села Проців 1983 р. н. 30 червня тіло невідомого чоловіка 35-40 років без ознак насильницької смерті було виявлено у затоці поблизу села Гнідин. Загиблого і досі не впізнано. Цього ж дня у селі Васильки на озері було виявлено тіло жителя села Старе 1980 р. н.
Щасливо закінчився тільки один випадок, який також потрапив до міліцейського звіту. 18-річна дівчина, жителька Переяслава-Хмельницького, після купання у селі Кийлів потрапила до реанімації Бориспільської ЦРЛ з діагнозом — набряк легень. Чотири дні лікарі боролися за її життя. Тепер вона вже виписалася з лікарні, поїхала на батьківщину доліковувати пневмонію.
Чи не занадто високу ціну ми сплачуємо за недбальство на воді? Люди ігнорують елементарні речі, про які постійно нагадують правила поведінки біля водойм: купатися тільки у спеціально відведених місцях, не заходити у воду вночі, не поспішати купатися після їжі протягом 1,5-2 годин. Не можна швидко заходити у воду, якщо ви розігрілися на сонці, а вода прохолодна. Від цього може трапитися спазм горла, при якому врятувати може тільки спеціаліст-медик.
Особлива небезпека підстерігає любителів попірнати. Потрібно перед тим переконатися, що глибина достатня, що дно безпечне. Не можна стрибати у воду із човнів, катерів, споруд, які для цього не призначені. Містки, дамби, дерева, причали, високі береги — це не ті «платформи», з яких можна безпечно пірнати.
Загрозу несе також плавання на небезпечних засобах: дошках, колодах, камерах від автомобільних шин, надувних матрацах… Небезпечними є грубі ігри на воді, пов’язані із обмеженням рухливості рук та ніг. Запливи на далекі відстані можуть викликати переохолодження тіла, що часто призводить до загибелі. Так само до загибелі може призвести купання у нетверезому стані. Не рекомендується купатися поодинці, обирати для купання круті, стрімкі береги, тим більше, зарослі густою рослинністю.
Небезпечно залишати без нагляду дітей навіть на березі чи на мілині. Їхня поведінка непередбачувана, а наслідки можуть бути фатальними.
Вода — джерело життя. І вона не повинна нести смерть. Поважайте її правила, відпочивайте із користю та задоволенням.
Ірина Костенко

Источник

Оцени новость →
Просмотров: 797
Рейтинг: 0.0/0

Комментарии

avatar

Новости по теме

Новости партнеров