За вікном — світова економічна криза, а на ринку, що у центрі Борисполя, вирує життя" />

рецепти від читачів

Ринок «Центральний» — на шляху до торгівельного мікрорайону

Новости в Борисполе

За вікном — світова економічна криза, а на ринку, що у центрі Борисполя, вирує життя. І мова не лише про покупців, які приглядаються та прицінюються до того чи іншого товару, а й про самих торговців та керівництво ринку. Адже зменшення кількості робочих торгівельних точок на ринку не помітно, до того ж, на його території ведеться будівництво. Не просто розпочато і призупинено, як більшість висоток у місті, а активно спрямовано на кінцевий результат — торгівельний центр європейського зразка.
Саме про цю споруду містом ходить багато чуток. Тож щоб розставити усі крапки над «і», корес-пондент «Вістей» звернулася до власника ринку «Центральний», депутата міської ради Ігоря Левітаса. Відповідь отримали вичерпну:
— У самому розпалі на вулиці Радянській будівництво торгівельного центру, який ми плануємо завершити у 2009-2010 роках. Це буде триповерхова споруда, куди згодом підприємцям, які працюють на території нашого ринку, запропонуємо переїхати. У перспективі ж маємо намір забудувати усю територію «Центрального» аналогічними спорудами. Усього їх буде, мабуть, п’ять. Такий собі торгівельний мікрорайон Борисполя. А та, що зараз будується, експериментальна. Хочемо завершити її будівництво і подивитися, чи буде користуватися такий підхід до вирішення питання торгівельних площ попитом у місцевих підприємців. При цьому ціна за оренду торгових приміщень залишиться такою, як зараз. Тобто змінювати своє обличчя із роками буде не лише Бориспіль, а й наш ринок. Приємно, що стосовно питання проходження територією
ринку теплотраси нам назустріч пішов міський голова Анатолій Федорчук та керівники депутатських фракцій. Факт наявності цієї траси створював незручності як нам, так і місту, адже коли виникали пориви, робота ринку на деякий час паралізувалася, а розміщення торгівельних магазинів ускладнювало роботу комунальникам під час усунення цих аварій. Тож питання перенесення цієї теплотраси постало досить гостро, і на сьогодні прийнято рішення про її винесення за межі ринку.
— Разом із проблемою наявності на території ринку теплотраси «Центральний» мав і проблему зі стихійною торгівлею. Як вдалося її вирішити? Поділіться досвідом із містом, адже ваш ринок — чи не єдине місце у Борисполі, де позбулися цього явища.
— Так, проблема стихійної торгівлі біля ринку певний час була головним болем як для міста, так і для нас. Але вирішити її нам таки вдалося. І хочу сказати, що для цього не потрібно застосовувати якісь хитромудрі методи. Достатньо укласти договір із правоохоронною структурою (якщо міліція не справляється із цією проблемою), працівники якої і будуть слідкувати за порядком. Ми у цьому плані співпрацюємо із «Ягуаром» і дуже задоволені результатами їхньої роботи. Думаю, помітили зміни на краще біля входу у ринок і бориспільці. Тепер людей із городиною можна побачити у післяобідній та вечірній час на центральній алеї ринку: пішовши назустріч цим торговцям у фінансовому плані та поставившись до них по-людськи, ми знайшли місця для усіх бажаючих продавати овочі та фрукти саме на нашому ринку. Хоча і стоять вони зараз не у призначеному для такої торгівлі місці, та ми зупинилися на цьому варіанті після перемовин із міським головою Анатолієм Федорчуком.
— А як щодо безпритульних собак на ринку? Коли утрете носа міським комунальникам повним вирішенням і цієї проблеми?
— Взагалі цим питанням повинна займатися ветлікарня. Але, зважаючи на те, що на ринку воно постало досить гостро (бо ж, не зважаючи на те, що безпритульні тварини постійно бувають там, де ринки і базари, все ж «Центральний» — не місце для них), ми нещодавно взялися за його гуманне вирішення самотужки: вивозимо деяких тварин до притулку у Бородянці. Але це питання для нас поки що залишається відкритим.
— Не дуже гармоніює із оновленим ринком ота занедбана вуличка, що веде до нього з боку відділу земельних ресурсів та ЗОШ №1...
— Взагалі-то це не наша територія, але щоб створити комфортні умови для тих, хто прямує до ринку, нещодавно у міській раді я ініціював питання її реконструкції. Зокрема, запропонував зробити цю вуличку виключно пішохідною зі шлагбаумом для перекриття в’їзду автівок. Для автомобілів екстрених служб (швидкої чи пожежної) — будь ласка. Усім же іншим — зась. Для них буде встановлено визначений час. Треба врешті-решт припинити це свавілля із вільним проїздом абсолютно для усіх автомобілів, у першу чергу, для безпеки дітей (адже там знаходиться школа!) і дорослих, а також — для їхнього комфорту. І вирішувати цю проблему, на мою думку, потрібно негайно і всім разом, адже там розміщено декілька установ, які б і могли взятися за цю вуличку. А ось питання паркування для автівок дуже мене хвилює. Наприклад, ми на вулиці Радянській облаштували паркувальну зону. А тому було б чудово, якби спільними зусиллями вдалося створити належні умови для того, щоб водіям було де залишати свої авто.
Юлія ЛИСИЦЯ

Источник

Оцени новость →
Просмотров: 947
Рейтинг: 0.0/0

Комментарии

avatar

Новости по теме

Новости партнеров