запитали «Вісті» у колишніх учнів бориспільських шкіл

ВойтиРеклама на сайте

рецепти від читачів

Випускнику-2009, із якими настроями та планами ти йдеш у доросле життя?

Новости в Борисполе

запитали «Вісті» у колишніх учнів бориспільських шкіл

Юрій, випускник ліцею «Дизайн-освіта»: «Щоб підстрахуватися, обрав для вступу декілька вузів і, відповідно, декілька спеціальностей. Тож вступатиму на ветеринара і на фахівця із туристичного бізнесу: десь та й поталанить. Обидві професії мені подобаються, а тому переконаний, що головне — здобути освіту. А прагнення працювати за тим чи іншим фахом допоможе знайти роботу».

Анна, випускниця ліцею «Дизайн-освіта»: «Заклад, який я закінчила, дає гарний рівень знань, який і допоможе мені вступити туди, куди задумала. Захоплююсь правознавством і мрію про інші країни, а тому віддам роки навчання міжнародним відносинам. Можливо, колись зможу зробити і свій внесок у стосунки нашої країни із Європою, покращивши їх та удосконаливши».

Катерина, випускниця ЗОШ №1: «Я задоволена тим, що живу в Україні, закінчила українську школу і буду здобувати українську вищу освіту. Подобаються наші люди, щирі і відверті, а тому своє майбутнє хочу присвятити фаху, який тісно пов’язаний із людьми, їхнього поведінкою, мисленням. Вступатиму на психолога і, звичайно, сподіватимусь на краще у своєму майбутньому».

Олександр, випускник гімназії «Перспектива»: «У майбутньому бачу себе військовим, а саме: прикордонником. Тому і буду навчатися цьому фахові. Військова служба мені подобається давно. Не зупиняє навіть знання того, як нелегко зараз живеться військовим. Вірю, що держава повернеться обличчям до таких людей і гідно оцінить їхню службу».

Анна, гімназія «Перспектива»: «Бажання і плани на майбутнє, звичайно, маю: бачу себе інженером із містобудування і планую вступати до Київського будівельного університету. Звичайно, не потрібно забувати і про те, у якій країні ми живемо. А тому переконана, що для того, аби здійснилося те, до чого прагнеш, потрібно докласти максимум зусиль і покладатися лише на свої сили і знання».

Юлія ЛИСИЦЯ
Фото Віктора СПІВАКА

Источник

Оцени новость →
Просмотров: 779
Рейтинг: 0.0/0

Комментарии

avatar

Новости по теме

Новости партнеров